Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett végezhető kiegész...

Baba mellett végezhető kiegészítő munka?

Figyelt kérdés

Valakinek vmilyen jó ötlete???

Köszönöm:-)


2011. aug. 22. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 7hónapos a gyerekem.Itthon nem állunk jól anyagilag, így próbálok nem hivatalosan munkát keresni, mert GYED mellett nem lehet munkát vállalni.Hát elég reménytelen.Az otthoni munkák kamuk,takarítani délelőtt kell, ami nálunk nem megoldhatok és még sorolhatnám.

Ha nincs ismerősöd, akkor én nem sok jót tudok neked mondani!! :(

2011. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én készségfejlesztő játékok árusításával foglalkozom. Ha érdekel, írj privit:)

2011. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is játékokat árulok katalógusból,parfümöket (minták alapján) írj, ha érdekel.
2011. aug. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én teszveszezek, vaterzáok, kb. havi 30ezret sikerül így összehozni. Mindent eladok, ami már nem kell, régi karórát, régi szemüvegkeretet, gyerek kinőtt ruháit, megunt ruhákat, bizsukat, anyunál is szétnéztem, szóltam a családba ha valakinek nem kell valami akkor adják ide:)
2011. aug. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Engem is érdekelne ez a lehetöség,segítenétek nekem is?Még én is gyeden vagyok.Megköszönném ha segítenétek:)
2011. aug. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, itthon nem vmi sok pénzt kapunk gyerek mellett,én az elejétől kezdve gyes-t kapok,mert nem volt munkám,mivel au pair voltam egy évig előtte,az meg semmit nem számít:-(

De ennek ellenére vállaltuk Lucát,kicsit nehezebb,de nem cserélném el semmire!:-)

Köszönöm

2011. aug. 23. 08:35
 7/8 A kérdező kommentje:
kedves 22:48as írtam privit! nem kaptad meg? Köszi
2011. aug. 23. 13:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!Az én lányom is Luca!!!! :)

Ugye milyen szép név?Nem is tudtam volna más nevet elképzelni neki...bocsi az off-ért!!

2011. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!