Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nem mászott a babája...

Akinek nem mászott a babája hanem hasalásból felult es felallt lett vmi baja kesobb?

Figyelt kérdés
Kérlek irjatok minel tobb sztorit!

#Nemmászik
2022. júl. 13. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

Igen, epilepsziás lett.

A neurológus azt mondta, hogy mivel kimaradt a kúszás és a mászás, bizonyos idegpályák nem alakultak ki nála.

2022. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Én nem másztam. Húgom sem.

Tök jól vagyunk :D


- csak hogy legyen nyugtató sztori is -

2022. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Ezt előre nem lehet tudni. Nekem a konduktor azt mondta, ha bemegy az óvodába pontosan látja, melyik gyerek nem kúszott, mászott. Egy csomó gyereknek meg kutya baja. Én most elvinném szakemberhez, mert most még könnyebb korrigálni, mint iskolás korban.
2022. júl. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Folyamatosan visszuk es tornaztatjuk..
2022. júl. 13. 13:51
 5/12 anonim ***** válasza:
4. Akkor jó helyen vagytok, ne aggódj! Stimulálják az idegpályákat, be fog indulni. Mennyi idős?
2022. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

3 na azt inkább hagyjuk hogy egy konduktor mit mond!! Elegem van már abból hogy úgy csinálnak mintha mindenhez értenek. Amennyi hülyeséget én már hallottam tőlük...

Néha talán nem azért van problema, mert nem kúszik egy gyerek, hanem azért nem kúszik, mert probléma van már eleve!!! Szerencses esetben a problémákat kis segítséggel meg lehet oldani, néha viszont újabb és újabb problémák jelentkeznek a fejlesztés ellenére is mert az egész valami komplexebb dolgot jelez.

De legtöbbször semmi nagy bajt.

2022. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Az epilepszia vagy öröklődik vagy születési rendellenesség miatt jön létre pl agyvérzés,semmi köze a kúszáshoz. Teljesen természetes egyes babáknál hogy kimarad a kúszás.
2022. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6osnak van igaza.


Nekem a gyerekneurológus mondta (a konduktorok tényleg szeretik magukat túl okosnak gondolni...), hogy ez lehet egy tünet, de semmiképp nem a kiváltó ok. Ergo, a tanulásos vagy egyéb zavaros gyerekek körében gyakoribb. De!! önmagában nem gond, csak köztük gyakoribb.


Nyilván segíteni kell neki ebben, amit ti meg is tesztek. De nem ettől lesz tanulási zavaros, epilepsziás stb. Csak az ő körükben ez egy kicsit gyakrabban előforduló tünet.

2022. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet is meg nem is


Lányomnak nem indult meg a beszèd ès az egyensúlyával vannak gondok.

2022. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es válaszoló. Akkor a neurológusunk hülye szerinted? Ő mondta, hogy az lehet az oka. Nem én találtam ki.
2022. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!