Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan akinek a babaja...

Volt olyan akinek a babaja 7-9 ho nem tartotta sokaig a szemkontaktust,idegenekkel soha fel se veszi,inkabb elfordul megsem lett autista?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7,5 hos ,nem tartja hosszan a szemkontaktust,az idegenektol,csaladtagoktol meg egyenesen elforditja a fejet.
2022. júl. 17. 11:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Miért, erre is van valami elvárás, mennyi ideig kell szemkontaktust tartania?
2022. júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%

Jaj....

Miért az autizmustól rettegtek? Mêg kb. az a legjobb.

Mit csinálsz, ha súlyos értelmi fogyatékos?

2022. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hat,van meg egy fiam,o ilyenkor mar hosszan percwkig figyelt ha beszeltem hozza..
2022. júl. 17. 11:23
 4/22 anonim ***** válasza:
28%
Nem gondolnam hogy autista lenne de szerintem már sokkal hosszabban kéne tartania.
2022. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%
Lehet lepontozni ettől meg úgy van, lehet megkerdezni a vedonot, az enyém 3.5 honaposan rendesen percekig képes tartani, de itt divat a nem tetsző igazsag lepontozasa😂
2022. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
#5 mert a tiéd egy csodababa.
2022. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%

5, egek, még felnőttek között is van, aki nem tartja és az égvilágon semmi baja.

Soha nem volt semmiféle teszt/kritérium része, hogy meddig bambul a szemedbe a gyerek.

Nem lesz ettől se okosabb, se ügyesebb.

2022. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Igen, ha a csodababa a normális fejlődést takarja 😂😂😂😂 jó, nekem aztán gyökér mindegy, nem én vagyok 50 éve vedono, hanem a rokonom, igenis számit de nekem édes mindegy, a saját gyerekem egészséges fejlodese erdekel nem másé
2022. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

8!


Itt már lassan az autista a normális.


Nekem autista a gyerek. Szívesen kölcsönadom egy hétre bárkinek.

2022. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Van más gond is a szemkontaktust leszámítva? Mert a szemkontaktus elég szubjektív, lehet te kevésnek érzed a nagyobb fiadhoz képest, de a lényeg, hogy használja kommunikációra. Tehát mondjuk megraz egy csörgöt, radnez, hogy lattad-e, majd visszanez a csorgore, és újra megrázza.

Egyébként olyan 9 hónapos korban van egy nagy ugrás a babák szociális fejlődésében, addig elég sok minden lehet.

2022. júl. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!