Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babám a tápszerhez (is...

1 éves babám a tápszerhez (is ) cumisüveget használ, ráérek akkor pohárra szoktatni, ha már nem lesz tápszeres? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én 11 hónaposom is cumisüvegből issza a tápszert. Próbáltam átszoktatni itató pohárra, de sokkal kevesebbet ivott meg akkor, így végül maradtam a cumisüvegnél. Napközben kizárólag itatópohár - tea, gyümölcslé ...

Próbáltam már turmixot szívószállal, de attól valahogy fél, majd még ismertetem vele.

2010. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 13 hós a babám és a tápszert cumis üvegből kapja. Napközben megpróbálom hogy rendes pohárból igyon. Azért írtam a próbálom szót,mert ha elmegyünk valahová akkor cumis üveget viszek neki,akkor abból iszik.

2010. szept. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!