Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altathatom a 3 hetes kisfiamat...

Altathatom a 3 hetes kisfiamat hason napközben? Nem megterhelő ez a póz kitekert fejjel az izmocskáinak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi 11 hetesek vagyunk és a mai napig 2 hetes kora óta hason alszik, csak így tud ugyan is. Az elején én is csak napközben még nagyon kicsi volt, esti alvásnál is úgy aludt el de mikor jó mélyen bealudt átfordítottam, 1 hónapos kora óta nem forgatom, hason alszik éjjel nappal. Még a babakocsiban is úgy maradt... Sok mindent hallottam miért ne altassam így, de ha máshogy nem ment akkor mit tehettem volna?!
2010. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyugodtam, szerintem nem megterhelő. az én babám hasfájós volt, és hason szerettet és tudott a legjobban aludni.
2010. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
második vagyok. most őszintén: hason ne altassuk ,mert bölcsőhalált halhat, a hátán ne altassuk, mert bukhat és félrenyeli, megfullad, oldalt ne altassuk, mert gerincferdülése lesz.... szóval akkor hogyan is kellene altatni a babákat? :)
2010. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze! Ha újra kezdhetném, én hason altatnám. De kezdő anyukaként hallgattam a védőnőre (bölcsőhalál), és háton altattam. Most ott tartunk, h. utál hason lenni, nem kúszik, nem játszik hason, csak hisztizik, h. nem akar úgy lenni, ill. egyből hátára fordul. Pedig van légzésfigyelőnk, nem is értem magam, miért hallgattam a védőnőre... Minket is hason altattak a szüleink, mégse lett semmi bajunk.
2010. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen ebben van valami, bölcső halál hason alvástól. Ez egy érdekes dolog akkor az én kislányomat miért altatták folyton hason a kórházban még benn voltam vele 1 hétig?! Az ottani dolgozók nem tudják milyen veszélyes hason aludniuk?! Hát nem tudom mi igaz ebből, hogy csak ez kell hozzá semmi más, de nem hiszem hogy akkor ők is úgy tették volna le aludni. Az első író voltam.
2010. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21.35-ös válaszolónak: a kisfiam mindig hason aludt, viszont ébren ő is utált hason lenni. Elég későn kezdte emelni a fejét is.
2010. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem úgy altasd ahogyan neki jó!Ha hason szeret lenni akkor aludjon hason!Nekem három gyerekem van és csak a középső aludt háton,pedig én hason alvást "erőltettem"neki.A pici pár hetes korától úgy alszik el,hogy hason fekszik és még a babakocsiban is!Nekünk van légzésfigyelőnk,így ha baj van jelez!
2010. szept. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!