Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Klór, algaölő, ph szabályzó...

Klór, algaölő, ph szabályzó van a szomszédom kerti medencéjében, fürödhet benne az 1 éves babám?

Figyelt kérdés

2022. júl. 21. 12:53
 1/6 A kérdező kommentje:
áthívtak de nem tudom hogy menjek-e. kicsit féltem a babám ettől a sok tisztítótól.
2022. júl. 21. 12:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind van a strandon is.

Csak nincs benne x pisi és x ember bőre..stb


Ha nincs túlkezelve a víz, akkor rendben lesz.

2022. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha mindez nem lenne benne, akkor nem vinném bele,mert be lenne rohadva bele a zöld víz. Strandon ennél sokkal több minden van benne. Sőt, képzeld még az ívovizben is van hipo.
2022. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy udvari medence ha normálisan van kezelve sokkal tisztább mint egy uszodai víz. Előttem írták hogy uszodában meg strandokon x ember bőre, vizelet, egyéb testnedve keveredik és persze a vegyszerezés is ipari szintű ami jóval intenzívebb de nyilván ott jobban is ellenőrzik és kontrollálják hogy az értékek egy határon belül legyenek és ne legyen gond.


Ha a víz PH-ja rendben van 7.2-7.4 körüli akkor semmi baj nem lesz az égvilágon. A csapvízbe ennél jóval több is szokott lenni, nálunk legalább is és érezni ishogyvegyszeres meg sokszor haiszok belőle kellemetlen utóízt érzek. Bajom attól sem lett se nekem se másnak.

2022. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. júl. 21. 14:37
 6/6 anonim ***** válasza:
A mi medencénkben is ezek vannak és az 5 hónapos babám már volt benne. :) Inkább a saját medencénkbe mint a zsúfolt strandon vagy a tópartokon..
2022. júl. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!