Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járvány van? A babának megfázá...

Járvány van? A babának megfázásos tünetei vannak. És egy csomó ismerősömnek van ugyanilyen tünete.

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 08:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Dokink mondta, hogy igen, ez már majdnem a járvány kategóriába tartozik. Sőt, van egy hasmenős-hányós vírus is, mi most estünk át rajta. :(
2010. szept. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is betegek vagyunk, bár én vagyok betegebb szerencsére, és nem a kisfiam. Környezetünkben is sok a beteg.
2010. szept. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte mindenki náthás kivéve a kétévesem nem.Még a picur is pedig ő anyatejes!De már mászunk ki belőle!Ja és sok ismerősöm meg van fázva!
2010. szept. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 poci-maci ***** válasza:

Mi is betegek vagyunk hála a kisfiam csak taknyos!

De a párommal nagyon benne vagyunk!

2010. szept. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Békés megyében élek itt is sok a beteg, közöttük én is. Náthával kezdődött, most meg ott tartok, hogy két kereszt gennyes vizeletem van. Úgyhogy gyógyszert kell szednem. Jobbulást mindenkinek.
2010. szept. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És mit adtok a babátoknak?
2010. szept. 22. 08:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Én elvittem dokihoz, aki köptetőt mondott (Ambroscol Q), mert hallott a tüdejében valamit, ezen kívül adtam neki Cebion cseppet (10/nap), és kapott napi 1 tartály Oscillococcinumot, meg 3x1 Coryzalia tablettát (homeós). Ezen kívül szívtam porrszi orrszival a nóziját (szerencsére csak vizes volt a váladék).
2010. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szintén mindenki beteg. Picurkám orrváladékában 2 féle baci, antibiotikumos orrcseppet kap rá + Hepar sulfur 30ch. Férjem is, én is, nagyszülők is, taknyunk-nyálunk összefolyik, szép magyarosan mondva. Nekem Homeovoxot mondott a doki, óránként 1 szem. Sógornőm nincs megfázva, ő a hasmenésest nyerte a sorsoláson némi lázzal.
2010. szept. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
1ik rokonunk is a hasmenéseset kapta, a tesóm a taknyot terhesen, meg a a 2 éves kislánya is, ő lázzal. anyukám szintén náthás, (neki megadtam a tuti receptet: fokhagymás méz 2 nap alatt helyrehozta). a fiam is taknyos lett hétfőn, jó magas lázzal, mostmár talán kászálódik ki belőle. neki fél ampulla calimuscot adok naponta és sinupret cseppet, emellett szívom az orrát és lázcsillapítás ha szükséges. ő 28 hónapos.
2010. szept. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ismerős mi Fejér megyeiek vagyunk de én szombat óta taccson vagyok a kisfiam tegnap óta náthás(2,5éves)!Béres csepp+cebion,a dokival még várok nem lázas de lehet holnap elviszem!Nálunk a megyében szalmonella járvány is van!szuper!
2010. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!