Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 2 hónapos...

Normális, hogy 2 hónapos babám szájpadlása fehér?

Figyelt kérdés

Pár napos kora óta látom, hogy ilyen, a védőnőm azt mondta rá, hogy majd elmúlik, nem kell rá semmit se használni. De félek, hogy nem múlik el. Angliában élek, itt valamire jobban odafigyelnek, valamire egyáltalán, erre úgy látszik nem. Mi lehet ez? Képet is felrakok:

[link]


2010. szept. 22. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális. még sokáig ilyen lesz, ez a tejtől, tápszertől van.
2010. szept. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
anyatejes, azt hallottam, lehet, hogy szájpenész
2010. szept. 22. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Hát ez semmi,ahhoz képest amilyen nekünk volt.

A szájpenészt meg fogod ismerni,az nem csak a száj padlásán jelenik meg.Nekünk nem volt szerencsére,de egy ideig én is azt hittem.

2010. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez normalis,az en kisbabam is anyatejes es neki is volt,de mar nincs...6 honapos.Minde szopizas elott kend be rozsamezzel a MELLBIMBODAT es hagyd h szopiza le.En ezt tettem a dokim mondta,es meglattod megcsak szajpenesze sem lesz SOHA.
2010. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!