Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kimaradt a D-vitamin , eljöttü...

Kimaradt a D-vitamin , eljöttünk nyaralni most jutott eszembe h szombat óta nem adtam neki . 9,5 hónapos. Ettől lehet baj?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
🤦🏽‍♀️Milyen baj lenne? Ott van a d-vitamin a nyaraláson. A NAP.
2022. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam erre is. Néha kicsit tulnyomom a parát
2022. júl. 27. 15:51
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem, én nem is adok neki nyáron, gondolom nyaralás alatt kint vagytok a szabadban, kap a napból d vitamint.
2022. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Nyáron sose adtam neki!
2022. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

A sok lepontozó okostojás meg tudja mondani, mégis mi baja lenne egy gyereknek attól, hogy egy hétig nem kap d-vitamint? Ráadásul nyáron??? Leesik a karja, vagy mégis, mi történik? Nem, nem kell tűző napon lenni, anélkül is bőven jut, ha nem a szobában gubbaszt egész nap, de egy nyaraláson feltételezem, hogy nem.

Komolyan, nem is értem, mi hogy nőttünk fel. Egész gyerekkoromban egy szemet se kaptam.

2022. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz. Süt a nap.


De ha nem sütne se nagy dolog pár nap kimaradás.

2022. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így jártunk, elfelejtettem elvinni, egy hétig nem kapta. Az ég világon semmi baja nem lesz, régen nem kellett, mégis felnőttünk. Ráadásul nyár van, annyira nem is lenne fontos.
2022. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!