Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a variábilis cumi? 4...

Mi az a variábilis cumi? 4 hós a babám, és sokszor hallottam ezt, de nem tudom, mi a különbség a rendes, éa a variábilis között?

Figyelt kérdés
Aventet használunk, előbb az egyest, most a kettest.
2010. szept. 22. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
avent, 3 erősségben jön belőle a tej, attól függően, h h tartod.
2010. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! És ilyet mindenhol lehet kapni? Tejpépet is lehet adni belőle?
2010. szept. 22. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:
A baba maga tudja szabályozni, hogy milyen erősséggel jöjjön a folyadék. tesco, cora, dm
2010. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lyuk van rajta, hanem egy pici vágás. Attól függően, hogy vízszintesen, vagy függőlegesen áll a nyílás folyik erősebbe vagy gyengébben (ill. közepesen) a folyadék. Az Aventnak van ilyen, bababoltokban biztos van. Én vettem, de nem vált be, mert a "legkisebb állásnál" is ömlött belőle. Tejpépnek meg lehet éppen ezért jó.
2010. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És annyit írjatok még kérlek, hogy mi van a csomomagoláson? Írja rajta, hogy variábilis?
2010. szept. 22. 15:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Nem emlékszem pontosan mi van rajta, de ha megkérdezed az eladót biztos segít.

De találtam itt egy képet.

Felül jelzi, hogy 3 fokozata van.

[link]

2010. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. szept. 22. 16:17
 8/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok. igen írja a csomagolás, általában az van rajta, h etetőcumi variable. brendonban is van.

[link]

ha az I-es jel van a babád orránál, akkor kevésbé jön belőle a kaja. a II-nél közepesen és III-nál erősen. h a tejpép átjön-e rajta,azt nem tudom, mert én tejpépet kanállal adtam. tul. képpen praktikus dolog, a fiam 28 hónapos, mostmár a III-es erősségen issza a kakaót belőle.

2010. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!