Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondtátok el a 8-9 éves...

Hogy mondtátok el a 8-9 éves gyerkőcötöknek, hogy érkezik a kistesó?

Figyelt kérdés

Eddig egyke kislány, de sokszor mondta hogy szeretne tesót. Végre bekopogott a gólya.

Mikor és hogyan mondtátok el?



2022. júl. 28. 18:05
 1/7 anonim válasza:
91%
Érkezik a kistesó, nem kell bonyolítani...
2022. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én megvártam a 18. hetet, akkor már tudtuk, hogy húga lesz és már túl voltunk a kritikus 12 héten is. Megmutattam neki az ultrahang képet és mondtam neki, hogy Ő itt a kishúga.
2022. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 9 éves, hamarosan 10. 1 nappal a nemvárt előtt pozitív lett a teszt, 2 nap múlva erősödött.

Aznap reggel iskola előtt elmondtam neki, mert nem bírtam titokban tartani.

Persze finoman mondtam neki azt is, hogy még bármi történhet, mert a tesó nagyon pici. Teljesen jól fogadta és megértette. 12 hetesen mikor megtudtam a nemét (prena teszt) akkor muffint sütöttem és a közepébe kék tölteléket tettem ☺️

2022. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Én kislányom 9 éves. Miután az orvos megállapította, hogy minden rendben, megmutattam neki az ultrahang képet. Elsírta magát, már nagyon várja :) (egyelőre még rejtőzködik, úgyhogy nem tudjuk, hogy öcsi, vagy hugi)
2022. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát minnél késôbb!Egyik ismerősöm elmondta a 8 éves lanyának,hogy kis teso lesz.Az bele élte magát,ismerősöm meg elvetélt.Szóval nagyon korán nem szabad.
2022. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szív melengető volt mind olvasni számomra, hogy így reagáltak a kistestvérre.
2022. júl. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 8 éves ,két éve hallgatom hogy babát akar és lányt,most hogy belevágtunk és már 3 hónapos vagyok,azt mondja inkább ne legyen :p de később azt mondta legyen de fiút akar. Szerencséje lett,de családban mindenkinek 3 fia van,remélem lányom is lesz....
2022. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!