Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti rábíznátok maximum egy fél...

Ti rábíznátok maximum egy fél órára a 4 hónapos babátokat a 9 éves nagytesóra, amíg elmentek a középsőért az oviba?

Figyelt kérdés
Megfordult a fejemben,hogy ha esetleg alszik és két etetés között vagyok,itthagynám rá.De azért bennem van a félsz is,hogy mi van,ha nagyon sírna,vagy valami.Hát nem tudom.....
2012. szept. 3. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem...de még a 9 évest se hagynám otthon.
2012. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsővel értek egyet! Bár csak egy gyermekem van, aki most két éves, így nem tudom bele képzelni magam a helyzetbe, de ha valami gond van, a 9 éves gyerek be tud pánikolni, és abból csak még nagyobb gond lehet!
2012. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Még a 13 évesre sem merem itthagyni... Adódhatnak olyan esetek amikor nem tudna mit kezdeni vele.
2012. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,én is tartok ilyen helyzetektől,de örülök,hogy csak a fejemben fordult meg,és kiírtam ide a kérdést.Mostmár én is látom,hogy ez egy buta ötlet volt.

Köszönöm mégegyszer.

2012. szept. 3. 13:21
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Nekem amikor gyerek egyedül marad a házban, tudod mi jut eszembe? A tűzesetek, amikor gyerekek voltak bent, anyuka meg nem tudta megmenteni a saját gyermekét. Pl. Nálam most alszanak, tudom jó, hogy 3-ig itt csend van, fel se ébrednek. A bolt 2 percre, nagyon kellene egy valami, de nincs az az Isten ami engem rávenne, hogy elszaladjak, pedig 10 perc alatt megjárnám az egészet. Képtelen avgyok, mert folyton a híradó jár a fejemben.
2012. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem. még a 9 éves is gyerek és még ő sem tud vigyázni magára rendesen. őt azért már otthon merném hagyni arra a max. fél órára. Te tudod milyen, mire képes, de a picit még ne bízzd rá. Tedd a picit babakocsiba és sétáljatok el az oviba. Rossz idő esetén kérj segítséget, ha van rá lehetőséged. Reggel hogy oldod meg?
2012. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
igen
2012. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Azért az is túlzás, hogy egy kilenc éves gyereket nem hagynátok ott fél órára. Remélem az én gyerekeim majd lesznek olyan életrevalók addigra, hogy nem okoz majd gondot ennyi. A barátnőm 12 éves fia, 8 éves kora óta füvet nyír, tüzelőt vág (baltával), befűt, simán kezeli a fúrót például és egyéb szerszámokat megmelegíti a kaját (gázon). Nem túlfélteni kell a gyereket, hanem normálisan nevelni és megtanítani mi veszélyes, mi nem. Ez használ neki, nem az ha nem hagyjuk élni.
2012. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Itt szerintem nem a túlféltésről van szó! Én nyilatkozni nem tudok, mert még kicsi a lányom, nem tudom, mi lesz X év múlva! Lehet, hogy akkor úgy fogom látni, hogy rá merem bízni a tesót, lehet, hogy nem! Gyerek és gyerek között is van különbség! Nekem a barátnőmnek is 12 éves a fia, mindent megcsinál otthon! Múltkor amikor ott voltunk náluk, 2 percre bíztam rá a gyerekem a panel melletti járdán, a lelkére kötöttem, hogy ne engedje el a kezét, nehogy ki szaladjon a parkolóba! Beszaladtam a kis non stopba, amire vissza mentem, a kislányom két parkoló autó közt volt! Szóltam barátnőm fiának, hogy mit keres ott a kislány, amikor a lelkedre kötöttem, hogy fogd a kezét? Azt mondja, nem tudtam mit csinálni, elengedte, és azt mondta, nem fogja meg! Ennyi! Mondtam neki, hogy akkor felemeled, és utánam hozod, nem pedig szabadon engeded! Szépen az anyának is elmeséltem, aki Istenítette a fiát, hogy az ő fiára rá lehet bízni nyugodtan a kisgyerekeket! És ha baj történik? Kit vesznek elő? Lehet, hogy önálló az a 9, vagy a mi esetünkben 12 éves gyerek, de ő akkor is még csak gyerek, akármilyen oldalról nézzük!
2012. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Kedves utolsó válaszoló. Én arra reagáltam, ha tudsz értelmezni, hogy többen írták, hogy a 9 évest sem hagynák otthon, egyedül sem. Azért ez enyhén túlzás. De mindegy. Mindenki azt csinál amit akar.
2012. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!