Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit hízott a babád a 1,5...

Mennyit hízott a babád a 1,5 éves és a 2 éves státusz vizsgálat között?

Figyelt kérdés

Még van 3 hetünk, de a kislányom eddig csak kb 400 grammot hízott 5 hónap alatt. Eddig szépen fejlődött, de ez a hízás szerintem most kevés. Egyébként 1,5 évesen nap végén 11,9 volt az itthoni mérlegen, most valamikor csak 12,2 nap közepén. Az étvágya 2 hónapos korától rossz, mozogni 1 éves korától rengeteget mozog.


Nektek a babátok súlya milyen volt 1,5 évesen és 2 évesen?



2022. júl. 28. 22:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy volt olyan, hogy kb 2 hónapja 13,1 kg volt (szerintem azokban a napokban mondjuk kifejezetten jól evett), most meg csak 12,3 egy kevés reggeli után. Néha még a súlya is kevesebb...
2022. júl. 28. 22:22
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Ez egyáltalán nem kevés, foleg ekkora súlynál,teljesen rendben van. Kislányom 1 évesen volt 8kg,masfel évesen 9300g,biztos, hogy nem éri el a 10 kg-t 2 éves koráig, de nem is érdekel.
2022. júl. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1 éves kor után már nem híznak úgy. Évente 1-2 kg súlygyarapodás tökéletes.

Egyébként lányom 0,5 kilót hízott, úgy volt 11 kg 2 évesen 89 centihez.

Fiam 1 kilót 12,2 kg 90 centihez. Mindketten makkegészségesek.

2022. júl. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1,5 évesen volt kereken 10 kg, most 2 évesen 10,3 kg.

1 évesen volt 9,8 kg. Még erre se mondott semmit a védőnő.


Jó étvágyú, szereti a pocakját, de sokat is mozog és egyébként nem eszik hatalmas adagokat, szóval gondolom ez az. Jól fejlődik, jó a kedve, energikus, nem fáradékony (én annál inkább :D :D :D ), így én ezek alapján amondó vagyok, hogy nem aggódom a gyarapodása miatt. Mondjuk ez korábban is így volt, nem a mérleg mondja meg, hogy mennyire egészséges egy gyerek.

2022. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!