Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a termék, amit bárcsak...

Mi az a termék, amit bárcsak megvettetek/megvehettetek volna a babátoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsi lennék, mik azok a termékek, amit bárcsak megvettetek vagy megvehettetek volna babátoknak vagy kisgyermeteknek, de nem ismertétek a terméket, vagy nem tehettétek meg a megvásárlását.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. aug. 2. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Adamo hinta, hordozó kendő
2022. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem olyan van, amit az első két gyereknél nem ismertem. A harmadiknál nagy segítség volt. A tejgyűjtő kagyló. Az egyik mellemből etettem, a másikból meg ömlött a tej. Na most már nem megy kárba. Csak azt sajnálom, hogy régebben nem hallottam róla.
2022. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Mi annyi mindent összevettünk, hogy inkább olyan van amire azt mondom, "bárcsak ne vettük volna meg..." 😂😂😂
2022. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Adamo hinta, vagy egy hintaszék, amin alhatott volna rajtam/alhattunk volna együtt az első évben mondjuk... Az Tök jól jött volna.
2022. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Pihenőszék a második babánál. Nem gondoltam rá, pedig jó lett volna.

Elsőnél pedig a hordozást hagytam annyiba, pedig rengeteg féle hordozóeszköz van. Másodiknál többfélét próbáltam ki (használtan vettem) és nála bevált.


Amit nem engedhetek meg magamnak (nyilván újonnan) az a szoptatós fotel. Egyszer ültem benne kórházban és nagyon kényelmes, akár, mint sima fotel is.

2022. aug. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
nincs szoptatós fotel, sima fotel van. olcsóbb, drágább, hintafunkciós, motoros, dönthető…ez csak marketing fogás. esküvővel, gyerekkel MINDENT el lehet adni.
2022. aug. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Akkor pontosítok. Bárcsak olyan figyelt vehettem volna, amit a piacon "szoptatós fotel"-ként árulnak.


Tudom, hogy mindent is el lehet adni és a sima fotel is jó és mennyi féle fotel létezik. De, ha valakinek azt mondom, hogy szoptatós fotel, akkor tudja, hogy milyen típusúra gondolok.

2022. aug. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csatos hordozó vettem volna.

Volt rugalmas kendőnk, de azt csak otthon használtam. Téli gyerek a lányunk és nem volt kényelmes a mínuszokban kendővel kint sétálni, tavaszra már kinőtte a kendőt. Akkor valamiért drágának éreztem a 20.000 Ft-os csatost, helyette vettünk egy 40.000 Ft-os sportkocsi, amit gyűlölt a lányom is és én is! Kb 4x toltam benne, utána már inkább cipeltette magát. Jó nagy hülye voltam!

2022. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!