Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 8 hónapos babának...

Lassan 8 hónapos babának milyen játékokat érdemes venni, ami esetleg érdekli is egy kicsit?

Figyelt kérdés

2022. aug. 5. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Pet palack, távirányító, telefontöltő, popsitörlő csomagolás, zsebkendő, cumisüveg kupak... Ezek a 8 hónapos lányom kedvenc játékai, pedig a játékboltban dolgozó nagymamája által el van látva mindenféle izgalmas játékkal 😂😂
2022. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
valamilyen kukucskálós könyv, bármi ami zenél, labda. nálunk ezek mentek 8 hónaposan. most 11 hónapos, hosszabban most sem köti le semmi.
2022. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdéshez nem olyan rég válaszoltam, belinkelem, igaz ott 9 hónapos volt a baba:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..


Az enyém az első válasz, amúgy a kukucs könyv is nagyon jó ötlet, de azzal egyedül nem volt el, viszont velem vagy 20 percig tudta nézni. Kb. 1 éves volt, mikor ki tudta tolni egyedül az ujjával a kis állatokat.

2022. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kis zongora, kis labdák, pörgettyű ezekkel el volt 2 percig. Amiket az 1-es írt kitartottak akár 3 percig is :D Sajnos nincs olyan ami lefoglalná őket, de nem is kell. Tudom irtó nehéz. Ha megnyugtat, most 10 hónapos a fiam és már visít is a lábamnál pluszban, hogy vegyem fel. 😂😂
2022. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Ilyen mókakockát pont néztem, ilyet akkor veszek.

De akkor ezek szerint nem egyedi eset, hogy nem igazán köti le semmi.

2022. aug. 5. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Bedugott vasalót xd
2022. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Azért nagy csodát ne várj egy játéktól sem. Kisfiam 1,5 éves volt, mikor elkezdett játszani egyedül, mikor megjelenő nála az utánzás. Addig bármilyen csodajatekot megvehettem, nem kötötte le.
2022. aug. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!