Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hós babám éjjel folyton...

8,5 hós babám éjjel folyton sír. Ha bemegyek vagy állva, vagy térdelve találom. Mivel lehet ez összefüggésben, mert én már teljesen kikészülök?

Figyelt kérdés
Eddig egyátalán nem volt ilyen probléma, szépen aludt. Most 2, 2 és fél óra is mire visszaalszik, akkor is csak pár órát alszik.
2010. szept. 23. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mozgásfejlődés lehet (esetleg még fogzás). Türelem és kitartás, el fog múlni! :)
2010. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:-( óó de mikor múlik el? hetek, hónapok ?
2010. szept. 23. 08:43
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy fogzás nem ,mert már 6 foga kint van, és azokkal sem volt gond....
2010. szept. 23. 08:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, mozgásfejlődés miatt csinálja. Pár hét, s abbahagyja.

Tudom szörnyű, mert pl áll az ágyában, d visszafeküdni nem tud.

2010. szept. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos teljesen változó... vannak babák, akiknél pár hét alatt (1-2, max. 3) lezajlik az egész, viszont hallottam már olyanról, hogy fél évig elhúzódott.

Fogzásra utaló jelek vannak egyébként? Mert ha igen, azt szépen lehet homeopátiával és egyéb praktikákkal orvosolni.

2010. szept. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na, szép. Az enyém 8 hónapos, most éjjel azért nem alszik, mert jön a foga (még egy sincs). Ha ezzel készen vagyunk, akkor meg azért nem fogunk aludni, mert feláll a kiságyban és nem tud visszafeküdni? Néha csodálkozom magamon, hogy már megint gyereket akarok, mikor ezzel az eggyel is ennyi baj van:) Éjjel 11.30-kor lefeküdtem, éjfélkor felébedt a kicsi és majdnem egy órát nyöszörgött.
2010. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez volt, és 8 hónaposan kezdődött, csak ő még akkor nem állt fel a kiságyban, csak sírva ébredt éjjelente 2-3-szor. Ez kb. 9 hónapos koráig tartott, utána már volt, hogy felsírt, de mire felkeltem, felvettem a köntöst és bementem, addigra megint aludt. De volt, hogy megint vissza kellett simogatni. Most 10 hónaposan már pár napja átalussza az éjszakát, és én csak magamtól kelek, vagy arra, hogy nyöszörög egy kicsit, de mire bemegyek megnézni, hogy be van e takarva, alszik tovább. Szóval fel sem kéne kelnem...

A fiamnak is 6 foga van, nem volt éjszakai gond sosem a fogával, de már két hónapja annyira nyálzik, meg piszkálja az ínyét, hogy már tényleg elhiszem, hogy a foga miatt is lehetett, bár azóta egy sem jött ki. Úgy tudom, hogy nem mindegyik ugyanúgy jön (szóval ha egyik nem fájt, attól a másik fájhat)

Szerintem nálatok is hamar el fog múlni, kitartás, és próbáld szeretettel kezelni, bár tudom néha idegölő félkómásan arra várni, hogy aludjon már, mert te mindjárt állva elalszol.... Nálunk legalábbis ezt kellett leküzdenem, miután a páromra ráparancsoltam, hogy aludjon inkább, minthogy idegesen azt kérdezgeti a gyerektől, hogy miért nem alszik....

2010. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jaj, lányok! ha hiszitek ha nem , megnyugtató, h ti is így jártok. Annyira nagyon ki vagyok merülve, h már foglalkozni sincs kedvem, erőm vele.:-(
2010. szept. 23. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!