Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » VEsemedence tágulatot állapíto...

VEsemedence tágulatot állapítottak meg a 3hónapos babámnál?

Figyelt kérdés
Azt mondták hogy ez egy gyakori vele született rendelleneség,de nem értem hogy akkor születése után én erröl miért nem tudtam,csak véletlenül derült ki hogy ez van neki nem ez miatt mentünk dokihoz! Lázas volt bekerültünk a korházba kapott antibiotikumot.és amikor haza engedtek minket akkor mondták hogy kell vizelet kontrol vizsgálat,és amikor már a 3. antibiotikum után is volt bacilus a vizeletébe akkor küldtek el minket ultrahangra és ott derült ki hogy mi is a baj valojában!Milyen sürün kell kontrolra járni vele? Most kb egy hónapja állapították meg hogy kitisztult a bacilus, de nem mondták hogy mikor kell legközelebb a vizeletet ellenőrizni!Valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata esetleg?
2010. szept. 23. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, ezt az első fertőzéses betegségnél állapitják meg, ha tényleg makacs, akkor gyanakodnak. Alapban nem tudom, mikor állapitanák meg. Nekünk utána asszem tán 2 hetente, majd havonta kellett vinni pisit a kórházba és néha meg is nézte a doki. Talán 1 éves koráig tartott ez. Ja és persze MINDEN láznál azonnal. Magyarán vesegondozás alá került a gyerek.
2010. szept. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amikor megállapították akokr 10 naponta jártunk mi is kontrollra,és amikor kitisztult (ez volt augusztus 5.én) azóta nem voltunk!

Kérdezzem meg a gyerekorvost vagy a védőnőt hogy kell e mennünk ?!

2010. szept. 23. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenhol más a helyi szokás...

Igaza van az első válaszolónak, arra kell figyelni, ha a Te babád lázas, azonnal orvos! (míg mások várhatnának 12 napot) A vizelet-kontroll gyerekorvos függő..

Én pl. csak azon is észre veszem, hogy PEsten havonta megvizsgálta a gyerekorvos a kislányomat a tanácsadáson, itt vidéken külön van az orvos, meg a védőnő, a doki csak akkor látja, ha baj van.. Pedig nekem tetszett, hogy havonta ellenőrzik...

Ne aggódj, tényleg gyakori, s ha figyelsz láznál, nem lesz semmi baj...

2010. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak is volt tágulata. Az első uh vizsgálaton derült ki, azt hiszem 3szor voltunk kontrollon, 31 hetes korában voltunk utoljára, akkorra nőtte el.Közben valamikor ellenőrizték a vizeletét is,negatív lett.

A pisijét jól vetted le? Megmostad a kukiját/punciját előtte?

2010. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A pisijét nem én vettem le,nekünk mindig ott kellett várnunk a korházba amíg nem pisilt!

2010. szept. 23. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!