Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki jön a füléből a babaolaj?

Ki jön a füléből a babaolaj?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2 hónapos babámnak véletlenül a fülére borult a babaolaj, az lenne a kérdésem, hogy ha a hallojarataba folyt volna esetleg, akkor ki folyik neki magátol, okozhat-e gondot, vigyem el orvoshoz? Az eset úgy történt hogy előjött nála a koszmo, és próbáltam olajjal be kenni a fejét, hogy le szedjem, de nagyon aktív lett a kis kezeivel, es nem akartam hogy a kezei olajosak legyenek és a szájába vegye. Azt tudni kell még hogy hatalmas haja van, a feje tetején kb 4-5cm es ha a kezemet olajozom be, azzal eselytelen hogy a fejbőrét bekenjem. Emiatt picit csopogtettem a hajara ami lefolyt a fejboreig es utanna el oszlattam rajta, de megbillent a kezem es a fülére folyt. Egyböl át fordítottam, hogy a hallojaratba ne menjen, lehet nem is ment, de aggodok ha mégis akkor ki folyik-e magától.. Ezt azért írtam le, hogy ne gondoljatok olyan rossz anyának, nem szándékos volt, és tudom hogy ovatosabbnak kellett volna lennem. Egyébként nem fáj neki, nem is zavarja.

Köszönöm ha tudsz segíteni.



2022. aug. 7. 20:38
 1/6 babyboom567 ***** válasza:
75%
Semmi baja nem lesz,de vegyél BABE koszmó sampont,párszor megmosod vele, többet nem jön elő.
2022. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, megnyugodtam egy picit. Gyógyszertárban lehet kapni vagy drogériában? Illetve ezzel csak meg mosom és le jön magától vagy nekem kell leszednem ennél is? Bevallom aggódos vagyok, és inkabb elvittem fürdeni a gyereket, nem szedtem le a koszmot, csak nagyon feluletesen, holnap már lenne segítségem, inkabb nem csinalom egyedül. Ha nem lenne ilyen nagy es sürű haja, nem lenne vele bajom, ha nem lenne muszáj neki sem állnék, de sajnos nem csinálja meg helyettem más. Plusz a sürű haja miatt nem is nagyon latom hol van még neki, miközben csinálom, szóval vakon vagyok szinte, ugyhogy ha van valami könnyű módszer, tipp, nagyon örülnék neki.
2022. aug. 7. 21:14
 3/6 babyboom567 ***** válasza:
100%

Sosem szedegettük a koszmót,párszor megmostam vele, és eltűnt neki, nem is jött elő többet.

Nyugodjál meg, semmi baja nem lesz.

2022. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

+1 javaslat a babè koszmósamponra. Mi dm-ben vettük, de van patikában, brendonban is.

Nem kell kapargatni a fejét, csak mosod vele addig amíg koszmós. A mi babánknak is nagy a haja, ezért nem is álltam neki az olajozásnak.

2022. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is a Babé sampont használjuk. Megmosod vele az elején, aztán kicsit hagyod rajta, leöblíted és annyi. Pár alkalommal gyönyörűen eltünteti. Mi annyit szoktunk még, hogy utána jó alaposan áttöröljük neki a törölközővel. De a fiamnak nem sok haja van, így könnyebb. :)
2022. aug. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem lett semmi baja a fiamnak, és a Babé sampon tényleg csodákra képes. :D
2022. aug. 12. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!