Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől ijedhet meg ilyenkor a...

Mitől ijedhet meg ilyenkor a baba?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos, és néha megáll bennem az ütő, hirtelen olyan rémült tekintettel néz rám, majd elkezd torka szakadtából ordítani a semmiből, szörnyű fájdalmas hangon. Ez akár nevetgélés, játszás közben is előfordul. Ilyenkor én is úgy megijedek, nem tudom, hogy mi váltja ki ezt. Látszólag semmi nincs, amitől így megijedhetne. Előfordul ez más babáknak is?
2022. aug. 8. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen, bár lekopogom, csak a legelején 3-4 alkalommal. Mégcsak 2,5 hónapos, szerinten csak az első hónapban volt ilyen, de tényleg nagyon ijesztő sírás volt. Ha felvettem gyorsan megnyugodott mindig.

Először azt gondoltam az volt a baj, hogy félálomban pelenkáztam, biztos megijedt, ahogy jobban megébredt. A másodiknál már nem volt magyarázat, nem is rám nézett közben, hanem a nagy semmibe révedt. Mi elkönyveltük, hogy szellem... :D

2022. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet görcs? Agyvérzés meg hasonlók okozhatnak görcsöket, és az úgy néz ki hogy megmerevedik a gyerek, mered kicsit, előre hìzhatja a vállát és fájdalmasan elkezd sírni. Én ennek utánajárnék!
2022. aug. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Én is görcsöt mondanék de inkább hasfájáshoz köthetőt, vagy ilyesmi, puki, bélmozgas amit nem ismer és megijed tőle.
2022. aug. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk hasfájás volt. Mivel büfizni nem nagyon tudott, sokat pukizott, és ezeknél az éles hangú felsirasoknál érezni, hallani is lehetett hogy mozognak a belek, utána jött a pukizas.
2022. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4# szintén
2022. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!