Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak mi vagyunk ilyen picurkák?

Csak mi vagyunk ilyen picurkák?

Figyelt kérdés

Kisfiammal most voltunk 15hós oltáson és persze meg is mérték:8650gr és 79,5cm.

Én sem voltam óriási kiskoromban,de ilyen idősen már majdnem 10kg volt a súlyom.Az apukája is átlagos gyerkőc volt.


2010. szept. 23. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam a 15 hós oltáskor 9450 g és 75 cm volt. Szóval nem vagytok kicsik!!
2010. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég pici, de szerintem ez nem számít. A lényeg, hogy jókedélyű baba legyen. Ő ilyen alkat, és kész. Nem kell mindenkinek 11kg-nak lennie:)
2010. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 21 hónapos, 10,6 kiló és olyan 80-84 cm között lehet valahol. Én alacsony vagyok, a testvére sem volt sosem magas.
2010. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Uhhh,az én kisfiam 4 hónapos,67 cm,és 9 kg...
2010. szept. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem sem vagytok kicsik.Ha a doki nem mondta,hogy gond van a gyerek súlyával és magasságával akkor nem kell ezen idegeskedned.

Inkább szerintem azért érzed kicsinek a kisfiad mert manapság szinte csak nagy babákkal lehet az utcán találkozni.Nekem is nagy a fiam és elég idegesítő,hogy nem tudunk az utcán úgy végigmenni,hogy valaki ne csodálkozzon azon,hogy nem múlt még el két éves. 16 hónapos 12 kiló és 87 centi.

2010. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!