Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az az oldal, ahová be...

Melyik az az oldal, ahová be kell írni a születési "paramétereket" és annak megfelelően nyomon lehet követni hónapról-hónapra a súlyt és hosszúságot?

Figyelt kérdés
Remélem értitek mire gondoltam, ilyen táblázatszerű ez az egész. Nagyon jó lenne, ha valaki tudná mire gondolok, mert akárhogy kerestem gugliban, nem találtam.
2010. szept. 23. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a babaszoba.hu oldalt szoktam nézni. Ott "az én kicsim"-kalkulátorok - fejlődési görbék. Remélem erre gondoltál:)

2010. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ezt használom:

[link]

2010. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Valamelyik?

2010. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem, de azért köszi! :-)
2010. szept. 23. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:
dokimami.hu-n van fent táblázatban.Mig a kicsivagyok.hu oldalon tudod beirni az adatokat s az az alapján ajzolja neked a görbét.(Mondjuk én nem használom mert kaptam a védőnénitől görbét s azon nézem)
2010. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy látszik rosszul fogalmaztam... Ez olyan táblázat, ami a születési adatok alapján mutatja meg, hogy milyennek kellene lenni a súlynak és hosszúságnak az egyes hónapokban. Én annak idején összevetettem a "védőnős görbével", de tök más volt a kettő, ezért érdekelne AZ. Azért köszi mindenkinek!
2010. szept. 23. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah a percentilisre gondolsz?
2010. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha regisztrálsz a kicsivagyok.hu-n ott fent van a görbe,te beirod az adatokat s ő kililázza neked a te babád fejlődését.
2010. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!