Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki érez még így?

Ki érez még így?

Figyelt kérdés
Csak 1,5 éve vagyok itthon az első gyerekemmel, de már most annyira kikészít hogy egy börtönben érzem magam és magamnak csináltam a problémát. Persze férjem annyit van a babával amennyit tud de az édeskevés. Úton a 2. Soha ennyire feszült nem voltam. A kis ordítógép 5 perc alatt kiakaszt. Életem legnehezebb időszaka és őszintén szólva semmi örömöt nem találok ebben, nem értem más mit tud ennyire élvezni ezen. Utálom hogy a férjem eljárhat minden nap, neki pörögnek a napok míg én itthon kínlódom. Szeretem a fiam a magam módján, ellátom, de különösebb kötődést nem érzek iránta, csak a felelősség meg a kötelességtudat...ki volt még így és mikor változott? Ha változott..
2022. aug. 15. 16:59
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
98%
Miért van úton a második, ha így érzel? Miért nem ment bölcsibe, te meg vissza dolgozni?
2022. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
28%

Bírom, mikor a várandós, kisgyermekes szülők panaszkodnak. Ok, elhiszem, hogy nehéz, de tudod milyen nehéz az, amikor NINCS?

Minek kell második ha ennyire “nem szereted” ezt a szerepkört? Más nő boldog lenne ha otthon lehetne a kicsijével.

2022. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
97%
Így minek vállaltál be még egyet? Nem értem...
2022. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Kioktatni mindegyik tud. Nem erre voltam kíváncsi. Tudom milyen az ha nincs és szeretnék köszi
2022. aug. 15. 17:20
 5/51 anonim ***** válasza:
97%

De minek szeretnél ha csak nyűg számodra?

És miért vagy bezárva?

Nekem akkor nyílt ki a világ amikor itthon maradtam a gyerekekkel mert amikor dolgoztam nem volt időm semerre menni a munka mellett.

A gyerekeket meg bedobom a kocsiba és megyünk amerre akarunk.

2022. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Én élveztem a babázást de a lányom már nagyon vágyott közegváltozásra, így beadtam családi napközibe 19hós korában (27hetes várandósan) heti 3x4órára. Mindkettőnknek felüdülés volt, ma sem csinálnám másként.
2022. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Hany hetes vagy? Mostanaban erzed igy, vagy amiota megszuletett ez van?
2022. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
87%

Nekem most lesz a kicsi 1 éves,de közöltem a férjemmel nincs 2.gyerek amíg az első oviba nem megy, mert 2 gyerekkel nem bírok és erre már az elején rájöttem. Kár volt bevállalni a 2.-at.

De ezzel már nem lehet mit tenni. Nálunk úgy működik, hogy néha a férjem elviszi a picit pár órára én meg lazulok addig.2 évesen meg bölcsibe rakom ha érett lesz rá és melózni fogok a 2. Gyerek előtt.

2022. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
74%

#2 Bírom amikor még gyermektelenek okoskodnak babák témakörben...


Egész biztosan a kérdező sem ezekkel az érzésekkel vágott neki a gyermekvállalásnak. Könnyű a rózsaszín álomvilágban élni amíg nem jönnek az ilyenfajta nehézségek. Igen tudom, neked másfajták vannak. Mindenkinek van sokféle, de az ilyen típusú válaszok zéró hasznosságúak és napi szinten találkozom velük:


* persze nektek könnyű mert nektek van...

* persze más meg örülne ha ilyen gondja lenne...


Én személyesen is többször megkaptam hogy nem fair hogy nekem összejött, míg a másiknak nem, hetekig bűntudatom volt miatta. (Azóta mindkettőnek vannak gyerekei.) Őszintén sajnálom hogy valakinek lassabban, nehezebben vagy egyáltalán nem jön össze, de erről nem mi tehetünk.

2022. aug. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
94%
Őszintén nem értem, minek vállaltatok ilyen kis korkülönbséggel másodikat, ha az első is ennyire leszív. A nehézségét nem vitatom el, az első gyerek előtt még tényleg benne van a pakliban, hogy nem tudod mire vállalkozol, de azért ez a második gyereknél már nem mondható el teljesen. Ha meg ennyire szenvedsz, és mégis belevágtok, gondolom jól esik neked szenvedni, így nem értem a kérdésedet. Bár gyanítom ez csak egy hergelő trollkérdés, amit mindjárt törölnek...
2022. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!