Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki érez még így?

Ki érez még így?

Figyelt kérdés
Csak 1,5 éve vagyok itthon az első gyerekemmel, de már most annyira kikészít hogy egy börtönben érzem magam és magamnak csináltam a problémát. Persze férjem annyit van a babával amennyit tud de az édeskevés. Úton a 2. Soha ennyire feszült nem voltam. A kis ordítógép 5 perc alatt kiakaszt. Életem legnehezebb időszaka és őszintén szólva semmi örömöt nem találok ebben, nem értem más mit tud ennyire élvezni ezen. Utálom hogy a férjem eljárhat minden nap, neki pörögnek a napok míg én itthon kínlódom. Szeretem a fiam a magam módján, ellátom, de különösebb kötődést nem érzek iránta, csak a felelősség meg a kötelességtudat...ki volt még így és mikor változott? Ha változott..
2022. aug. 15. 16:59
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
0%
-3
2022. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
65%
40. Én olyan ember vagyok aki nem szarháziz másokat. Mégegyszer elmondom, megkérdeztem, hogy amikor vállalták mit érzett? Mi ebben a rugdosás? Szerintem te vagy gusztustalan anya, hogy amikor egy nő így beszél a gyerekéről, annyi rá a rekaciód, hogy adja napközibe. Hát az megoldás, mikor leírja hogy nem szereti. Te vagy aki mocskos szájjal esel neki mindenkinek, aztán mártírkodsz. Gondolkozz el te milyen ember vagy, mielőtt felkérdezel másokat!
2022. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
80%

Kiakaszt...ordítógép...kikészít...nem kötődöm hozzá. Csak egy pár kiemelt szó a kérdező által írtakból de persze még védjük a kérdezőt és simizzük meg a buksiját hogy ezek után önszántából szül még egy gyereket

Senki nem gondol bele azoknak a szegény gyerekeknek a helyzetébe?

Ha nagyonbak lesznek akkor is csak 2 megtűrt személy lesz a házban akit kötelességtudatból lát el a "anyuka"?

Gondolom baromi boldog gyerekkoruk lesz.

Csak abban bízom hogy legalább apuka szereti szegény gyerekeket

2022. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
0%
42 akkor mi a megoldás, adja örökbe?
2022. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
72%

Hát kedves 44 aki gyermeket fogad örökbe az legalább szeretettel neveli a gyereket és nem csak kötelességtudatból(legalábbis az én környezetemben) akkor had ne mondjam hol lennének jobb helyen de még mindig bízom benne hogy ez egy kamu kérdés

43 voltam

2022. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%
44. Terápia, pszichológus, segítség kérés a családtagoktól? Első körben ezek jutottak eszembe. Tuti nem az érzelmileg elszigetelt gyerek, fizikális elszigetelése. De nem tudjuk, mert egy kérdésre sem válaszolna kérdező, nyilván kamu az egész.
2022. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
13%
Hm... Végigolvastam a hozzászólásokat. Először valami bíztatót akartam írni. De ahogy láttam hogy így egymásnak tudnak esni az anyukák egyértelmű lett számomra hogy mindenki pontosan ugyanúgy érzi magát mint a kérdező, csak van aki még saját magának se meri bevallani...
2022. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
27%
Jajj már vàrtam egy önjelölt pszichológust, aki itt megmondja ki hogy érzi magàt, persze szigorúan titokban 🤦
2022. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
47. 🤣🤣🤣🤣 igen persze, mind utáljuk a gyerekünket. Nagy szakértő lehetsz.
2022. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
0%
Szarhazizo anyuka veled ertek egyet, vegigolvastam. Remeljuk a kerdezo jol van mert amilyen okoskodasokat itt kapott nem biztos.
2022. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!