Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tellik egy napotok a...

Hogyan tellik egy napotok a kisbabátokkal?

Figyelt kérdés

Anyukák akik otthon vagytok a kisbabátokkal, miket csináltok egy nap, hogyan foglaljátok le a babátokat ha éppen dolgotok van?

Nekem van egy 9 hónaposom, folyton mellette kell lenni mert ide oda mászik, mindent lehúz és felkapaszkodik. Néha tv-vel foglalom le, másképp semmit nem tudnák csinálni.


2022. aug. 16. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor a fiam 9 hónapos volt, ő is felállt minden mellett, üldögélt, mászott így nekem is ott kellett lennem mellette.

Ha főzzem, magam mellé tettem, adtam a kezébe játékot, edényeket mindenféle dolgot amivel lefoglaltam kicsit.

Mindig vittem oda ahol dolgom volt. Esetleg ha kimászott a látóteremből akkor pár oercig hagytam, hogy felfedezzen de persze füleltem, hogy matat e, ha nagyon csend volt megnéztem.

2022. aug. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztosíts neki olyan környezetet, ahol nem tud kárt tenni semmiben. Az hogy felkapaszkodik valamire és lehuppan a fenekére nem gond, a törékeny dolgokat meg szépen felrakod 2 polccal feljebb. Nem vagyok egy képernyőmentes ősanya, de azért az hogy 9 hónapos mellett csak akkor tudsz csinálni valamit ha tv-zik, az azért erős.
2022. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Néha a tv a megoldás, de csak ha muszaj, eljátszik néhány percet egyedül is, azután keresni kezd.
2022. aug. 17. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!