Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 napos babám köldökcsonkja...

10 napos babám köldökcsonkja alatt vér van, nagyon megijedtem, nagy a baj?

Figyelt kérdés
A köldökcsonk félig lejött, és láttam, hogy alatta vér van, viszont nem vérzik, csak úgy ott van a vér. Reggel megyünk dokihoz, de most nagyon megijedtem, első babámnál nem volt ilyen.. ugye nincs nagy baj?
2022. aug. 17. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, természetes folyamat. Én is megijedtem, hívtam a védőnőt és mondta, hogy ez így oké. Octenisepttel törölgesd át neki, ki fog jönni hamar.
2022. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha az nincs itthon? Csak alkohol van, azt meg nem merem belenyomni a csonk alá..max holnap, ha veszek a gyógyszertárban
2022. aug. 17. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz baj holnapig sem. Betadine?
2022. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Gyógyszertári alkohol? Eleve azt adtak a kórházban, mi baja lenne tőle?

Vagy már valami flancos divat van?

2022. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem flancolok, csak nem tudom, hogy a csonk alatti véres részre szabad-e alkoholt tenni.. csak hintőport és alkoholt használok, amit a kórházban mondtak.
2022. aug. 17. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Hintőport? Jézusom, milyen múmia nővérek dolgoznak ott?
2022. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hintőport nem szabad használni a jelenlegi ajánlások szerint. Az alkohol sem a legjobb,mert szárít,de legyen. Egy fülpiszkálót márts bele, és óvatosan törölj be a csonk alá. Semmi baja nem lesz, nem fog fájni neki. Ahogy válik le, ez teljesen normális, hogy véres váladék van alatta. Nyugodj meg, ezzel felesleges orvoshoz vinni.
2022. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. aug. 18. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!