Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Horvatorszag szeptemberbe egy...

Horvatorszag szeptemberbe egy 20 honapos kislannyal mennyire ajanljatok? Tul hideg ?

Figyelt kérdés
Azt mondta egyik ismerosom hogy szeptemberbe mar ott nagyon hideg a viz ...nem olyan mint pl gorogorszag .. es konnyen lebetegethet
2022. aug. 18. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Ez butaság. Az úszómedencében hidegebb a víz mint a tenger szeptemberben. Mégse betegszik meg a gyerek
2022. aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha hideg a víz, nem kell bemenni. Amúgy nem hideg szeptemberben. De van ott sok más látnivaló, nemcsak fürdeni lehet.
2022. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
attól is függ éppen mit fogsz ki. mi voltunk egy hetet szeptemberben Horvátországban. 1 nap volt jó idő, az összes többi borongós vagy esett. szerencsére mi szeretünk kirándulni, várost nézni szóval nem volt gond, hogy nem lehetett a parton vagy a vízben lenni egész héten.
2022. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nyáron is extrém hideg a víz Horvátországban. Nem tudom megszokni, fél óra után is vacogok, pedig nem vagyok fázós.
2022. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Idojaras szerint...24-25 fok lesz horvatba :(
2022. aug. 19. 06:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Az teljesen jó. A két évesem ki se akart jönni a vízből a tavasz végén, amikor voltunk, pedig a víz csak 17 fokos volt.
2022. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és nem lett beteg. Utolsó voltam.
2022. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen ok
2022. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!