Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik még a baba előtt,úgy...

Akik még a baba előtt,úgy aludtak el, hogy a tv mindig szólt,miután megszületett a baba és veletek egy szobába aludt,ugyanúgy ment a tv,vagy kikapcsoltátok?

Figyelt kérdés

2022. aug. 19. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kikapcsoltuk

Végül mi is leszoktunk erről és simán elalszunk

2022. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Rádiót kapcsoltunk a tévén.
2022. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kikapcsoltam, eleinte azért mert örültem ha alhattam.

Mikor már nagyobbacska volt felkelt rá, ha a fényre nem a hangra, na úgy meg felesleges ha csöndbe kell nézni.

Őt leraktam, majd kint a nappaliban tévéztünk.

2022. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 babyboom567 ***** válasza:
79%

Ha meglesz a baba,még a szomszédban is ki fogod kapcsoltatni a tévét,mert alig várod majd hogy elaludjon, és utána fel ne ébredjen.

Nem tévé, hanem lámpafény van az én sztorimban.

40 évesen szültem,és előtte én 40 évig lámpafénynél aludtam annyira féltem a sötétben(szellemektől, stb).

Na, mióta gyerekem van, vaksötétben megcsinálok/megtalálok bármit,csak a gyerek fel ne ébredjen.

2022. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Leszoktam róla. Bármit, csak aludjon.. :D

Amúgy a nappaliban tévézünk a férjemmel. Hamarosan átköltöztetjük a babát a saját szobájába, de a tévét lehet, hogy ezután sem visszük már be a hálónkba, egészen megszoktam anélkül.

2022. aug. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!