Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mittől hámlik 2 hetes babám...

Mittől hámlik 2 hetes babám lábfeje illetve homloka? mivvel lehet kezelni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak nagyon sokáig hámlott, szinte az egész teste. Túlhordtam, és a magzatvízbe teljesen felázott a bőre. Gyógyszertári testápolóval kentem, és nagyon szép lett a bőre.
2010. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérj a dokitól olajat rá, fillérekért kiváltod a patikában és azzal kenegeted. Gyorsan el fog múlni.
2010. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, mitől is van, de arra igen, hogy ez ilyenkor normális, természetes bőrcserélődés. Semmit nem kell vele csinálni, nem kell "kezelni". Ne aggódj! :)
2010. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Napközben a mosakodókrémmel bekentem minden szoptatásnál,pelenkacserénél,1-2 hét és elmúlik.
2010. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
teljesen normális, az én fiamnak is később kezdett és nagyon csúnya volt, én nem is hordtam túl.....a fürdetőkenőccsel mosogathatod ill. van aki ajánlja rá az olajat, van aki nem......ne aggódj, hamarosan szép lesz a bőre
2010. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hamarosan el fog múlni.A gyógyszertári testápolót, amúgy én mind a mai napig használom a babámnal (egy éves), és nagyon jó.Fürdéshez pedig Naturland-os mosdókrémet.Gyönyörű a bőre.

Testápolót érdemes venni.

2010. szept. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hidrofiles testápoló.
2010. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az en kisfiamnak a szaraz boret oliva olajjal kentem, es bevallt. Egy probat
2010. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, elozo vagyok. Egy probat meger.
2010. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!