Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akinek a babájának...

Anyukák! Akinek a babájának magas a lábfeje, milyen cipőt vesztek?

Figyelt kérdés
Tegnap 4 cipőt próbáltam a fiam lábára, de egy sem volt jó. 8 hónapos, még nem áll, most próbálkozik, de valamilyen cipőt kell vennem neki, ha jönnek a hűvösebb napok, nem vihetem mindenhova zokniba.
2011. szept. 9. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Deichmannban Bobbi Shoes és Baren Schuhe - ebben a két márkában eddig nem csalódtam, mindig találok neki valamit, ami az iszonyat magas rüsztjére jó, és jóval olcsóbb is, mint pl. az Elefantenek.
2011. szept. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ilyen volt az első (siesta), csak fehér

[link]


ja és több mint 1,5 éve még r drágább is volt 2E forinttal


mi is sokat felpróbáltattunk vele, van amibe bele se ment lába

2011. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

előző

lányomank volt Bobby S. magassztárója, határeset volt

2011. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tegnap 2 Bobby Shoosba nem ment bele a lába, pedig 1 számmal nagyobbat is próbáltam! :((((
2011. szept. 9. 12:34
 5/12 anonim ***** válasza:
siesta
2011. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Rá is állítottad a cipőre őt?

Úgy értem, hogy ha csak ráadni akarom a lányomra és ő ül, akkor nem tudom rágyömöszkölni a lábára, de ha ráállítom őt, akkor belecsúszik a lába a cipőbe!

Nekünk Bobbi Shoes van, nekünk bejött.

2011. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nálunk is nagyon magas volt a lábfeje, de amikor elindult rendesen menni teljesen átrendeződött a lábacskája. A kis puha párnák elmúltak a talpáról és sokkal laposabb lett.

Tehát vagy veszel neki fűzős cipőt eggyel nagyobb méretben, vagy tépőzárasat szintén nagyobb méretben. De kintre vehetsz cipzáras oldalú mamuszkát is, mivel azok direkte magas lábfejű babáknak készülnek.

Otthonra meg puhatalpú belebújós cipőt, az jól nyúlik és ha szorosabb se nyomja meg a lábát.

2011. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem állítottam rá, mert még nem igazán megy neki, de azt hiszem ma megyek még egy kört! Valahol csak kapok neki. :)))
2011. szept. 9. 13:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak nem extra magas a rüsztje, a Siesta cipőkbe mégsem ment bele a lába.


Én is a Bobbit akartam ajánlani, de látom, nem jött be nektek... :(

Ha budapesti vagy, akkor a Kangaboo boltokban (régen Kenguru Gold) lehet kapni D.D. Step cipőket, én ott vettem tavaly a kislányomnak első lépés kiscipőt, ami tulajdonképpen átmenet a puhatalpú és a normál cipő között. Nem magasszárú, és szinte "beleugrik" a gyerek lába magától.

2011. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kislányomnak magas a lábfeje, nekünk szinte minden márkából a tépőzárasak váltak be, leginkább az Elephanten. Úgy próbáld rá a cipőt, hogy az öledbe ülteteted neked háttal, mert szemből én sem mindig bírom beletuszkolni. :-)
2011. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!