Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babátokkal hogyan...

2 hónapos babátokkal hogyan telik a napotok? Hogyan szoktátok lefoglalni mikor ébren van?

Figyelt kérdés
Mennyit alszik napközben?
2022. aug. 24. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

2 hónaposan aludt délelőtt egy nagyon nagyot, délután egy nagyobbat, egy kisebbet, és este felé még volt egy rapid 20 perces szundija.

Reggel 7 körül ébredt, evett, játék, nézelődés, aztán alvás. Dél körül evett, utána nézelődés, játék, megint alvás. Aztán 4 körül evés, megint aludt kb.1 órát. Általában utána mentünk sétálni, mert akkor pont azok a nagyon melegek voltak. És általában a babakocsiban elszundított picit.

Fél 8-kor fürdés, utána evés, és alvás reggelig.

Ha ébren volt, mondókáztam neki, különféle játékokat mutattam neki, vagy képes könyveket.

2022. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.-tudom nem szép dolog de én azért irigykedem picit.

Az én lányom max alvásideje 30-40 perc.

2022. aug. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is irigylem magamat. :D

A lányom nem ilyen volt. Vele 3 éves koráig éjszakáztam. Ő hasfájós volt, sokat bukott, nehezen kakilt, nehezen aludt.

Ehhez képest a fiam most a szöges ellentéte. :)

Jó, az sem biztos, hogy ez így marad nála. Most 3 hónapos, most már csak 3x alszik nap közben. Legszebb esetben 2x 1,5-2 órát, meg 1x kb.20 percet. De van, hogy csak 1-1 órát alszik. Olyankor délután 2 20 perces is becsúszik.

De mindig azt mondom, hogy felőlem nap közben alhat akár fél órákat is, ha cserébe éjszaka alszik.

Számomra meglepetés, mindig azt hittem, ilyen gyerek nem is létezik. Anyósom mindig meséli, hogy a férjem is ilyen volt kicsinek. Mondjuk ő a mai napig is baromi jó alvó. Piszok mázlista. :D

2022. aug. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!