Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babátokkal mennyit...

2 hónapos babátokkal mennyit mászkáltatok? Vittétek magatokkal sokszor és mindenhová? Pl. vásárolni, vendégségbe, stb.

Figyelt kérdés
Én mindenhova viszem magammal, Tesco, piac, okmányiroda, ahova éppen menni kell. Kíváncsi vagyok ti hogy vagytok ezzel!
2011. júl. 17. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szinte egész nap csavarogtunk. :D Most is megyünk mindenhová, de a meleg miatt nem egész nap, csak délelőtt meg késő délután, már 8 hónapos. :)
2011. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenhová ahová csak lehetett :) De most már 16h :)
2011. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hós a lányom, igy pont télen volt aprócska. Összel meg nagyon apró.

kb 2 hét után együtt apával mentünk egy DM-be majd hétköznep délelött jártam vele el vásárolni, elöször mindig csak egy üzlet és haza. Aztán másfél hónaposan már városnézésre is elvittük, végig a mély mózesben volt betakarva.

ok karácsonykor nem vittem magammal akkor volt 3 hós, kerültük is a nagy tömegeket de azért voltunk vásárban is.

Most már mindenhova jön, de ebben a nagy melegben kímélem, és inkább én sem megyek vásárolni, vagy csavarogni, habár bírja a meleget sokat alszik töle, de azért inkább kímélem.

2011. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ti hogy csináljátok, hogy ennyi felé viszitek? Nekünk elég nyűgös a pici sokszor, mostanában még jobban, mint szokott, ezért mi nem nagyon mertünk vele messzebb menni még, csak a környéken sétálni. Még boltba is alig, hogy ne közben kezdjen el nyűglődni. Egyedül meg aztán végképp nem mernék vele boltba menni, főleg mostanában, mert a séták is nyűgösséggel telnek el sok esetben. :(
2011. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is nyüglődik sokszor, olyankor felveszem, megnyugszik. De volt már,hogy sirt és ki kellett vinnem. Ettől függetlenül viszem továbbra is :) persze most nem,mert meleg van ,de amint hüvösebb lesz :)
2011. júl. 17. 15:09
 6/8 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van. Az élet nem állt meg (bármennyire is szerettem volna egy pillanatra, mikor megszületett), mert megszületett. A két tesót hozni, vinni kell, bevásárolni muszáj, a játszóra menni kell, stb... Apa reggeltől estig dolgozik, segítség nincs, így jön velem mindenhova. Amúgy 1-2 hónaposan jobban elvolt míg gurult alatta a kocsi, mint ha az ágyába tettem volna. Most 3 hónapos, már van, hogy ébren van míg vásárolunk, ha megunja a kocsi mélyét, bizony ölbe kell venni, hogy egy picit nézelődhessen ő is.
2011. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is vittem mindenhova. Mivel apa dolgozott, nem volt kire hagyni.
2011. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is nyűglődött, mert nem nagyon szerette a babakocsit, úgyhogy általában csak akkor tettem bele, mikor már elaludt. Úgyhogy inkább hordoztam őt, így nem nyűglődött, és voltak jó hosszú séták. :)

Később, mikor már ült, elkezdtük használni a babakocsi sportrészét, azt már jobban szereti, de még mindig jobban csípi, ha cipelem. :D

2011. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!