Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak ennyit hajlandó enni a...

Csak ennyit hajlandó enni a lányom. Ti mivel próbálnátok még kiegészíteni az étkezését?

Figyelt kérdés
reggel 140ml tápszer, 10-kor 200g gyömülcs (banán, alma, körte, barack...)fél 2-kor főzelék 200g este 7kor tejpép 200g- napközben iszik 150ml almalevet. Csak 4x eszik, de éjjel átalszik 13 órát. Tápszert nem hajlandó többet elfogadni. Védőnőmet is megkérdezném ha lenne, de nincs és külföldön élünk. előre is köszi a válaszokat!
2010. szept. 24. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
hány hónapos?
2010. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 10 hónapos, és ennek kb a felét eszi meg. Soha nem is evett sokat, ennek ellenére jól fejlődik. Ha a te lányod is megfelelően fejlődik, akkor ne hiszem hogy aggódni kellene. Ez nem olyan kevés. Én még kekszet, kölesgolyót, puffasztot kukoricát szoktam adni esetleg étkezések között, ha nagyon keveset eszik.
2010. szept. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
10 hónapos lesz hamarosan!
2010. szept. 24. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kevés, amit eszik! Az én lányom 1 évesen sem evett ennyit, mégis szépen fejlődött. A tápszert pótolhatod joghurttal, sajttal, túróval, hogy meglegyen a napi fél liter tejalapú élelmiszer. Egyébként, hogy elég neki ez a mennyiség, mi sem bizonyítja jobban, hogy éjjel 13 órát alszik (az enyém még 2 évesen se tud ennyit...). A súlya mennyi?
2010. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A számból vetted ki szót kedves utolsó!A lényeg,hogy az éjszakát átalussza és nem kér enni!A baj akkor lenne ha éjszaka pótólná be az evést,de így sztem minden OK!
2010. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtató válaszokat. súlyra nem nagy, alig 8300g. de jókedvű, mozgékony baba. éjjel jól alszik és még nappal is két órát. összesen 9 órát van ébren, lehet tényleg elég neki a napi kaja:-).
2010. szept. 24. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok!

Istenem de irígyellek. Az én babám éjjel nappal cicin lógna, pedig nem hiszem hogy éhes, mert semmi mást nem fogad el, csak cumizik rajta. Éjjel sem alszik túl sokat, nappal pedig vagy 1x 2,5órát vagy kétszer 30-40 percet és kész. Ja és még csak 7800g. Szóval nyugi! Teljesen rendben van a lányod!


Mondjuk én már nem lepődök meg, mert az első lányom is ilyen volt, pedig ő tápszeres volt, tehát még csak az sem lehetett gond hogy kevés a tej. Nekem nem dob jól alvó babát a gép.:))

2010. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az apja tud ennyit aludni, tőle örökölte :-). Kislányom 7 hónaposan döntötte el, hogy már nem akar szopni és azóta alszik egyre jobban, a rekordja 13óra 40 perc éjjel. :-)
2010. szept. 25. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!