Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudok ilyenkor csinálni?

Mit tudok ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne hogy kislányom nemlatott 3 hétig es most folyamatosan sir ha felveszem vagy ramnez... 6 honapos lesz 7-en. 😭😭😭😭

25/F


2022. szept. 2. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki időt, sajnos a babák képesek elfelejteni az apjukat, ilyen pici korban ha nincs valakivel napi kontakt, akkor ez megtörténhet. De nem lett benne áthidalhatatlan törés, csak várj egy kicsit. Amúgy lehet szeparációs szorongása is van, és csak az anyjával hajlandó lenni
2022. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hol voltál?
2022. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En Magyarországon asszony szerbiaba jott apukajahoz haza en meg dolgoztam nem kaptam 3 hetre szabit mert nemreg kezdtem
2022. szept. 2. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Nyugi,egyesek kíváncsiak, de nem kell magyarázkodnod senkinek.


Legyél vele kedves és türelmes. Régebben kedvenc apa-lánya játékotok volt? Csináld meg újra,vagy találj ki újakat. Az majd összehoz titeket!


Pl a férjem mindig "keringőzött" a lányunkkal esténként. Meg vadászrepülőztek. A lányom nagyon szerette,visítva nevetett.

2022. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!