Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka aki nem...

Van olyan anyuka aki nem szívesen bízza másra a gyereket?

Figyelt kérdés
Miért nem ? Ki az akire nem bíznád ?

2022. szept. 9. 13:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ☺️❤️
2022. szept. 9. 21:17
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak a páromra:)Másban nem bízom meg ennyire hogy tudnám 100száalékig rá figyel.Anyukam fél etetni mer h fulladna(16hos 12foggal😮‍💨)Anyós meg saját magára nemtud vigyazni nem hogy a lányunkra.
2022. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapos a kislányom. A férjemre simán rábízom, bármikor. Most még nyilván csak pár órákról van szó, több távollétet a melleim és a lelkem sem enged. :)

Anyukámra is simán otthagyom, mert tudom, hogy imádja és a tenyerén hordozza, de vele már picit aggodalmasabb vagyok. A szeme fénye, egyszem unokája, de vidékiek, nem találkoznak mindennap, így kicsit tartok tőle, hogy sok lesz a sírás, anyu meg nem feltétlenül tudja hogyan is kezelje. Így is van többnyire, de nem zavarja, próbálkozik és máskor is szívesen vállalja.

Másra még egészen biztosan nem hagynám ott. Egyesek szerint már az is meredek, ha ilyen pici baba mellől akárcsak 1-2 órára is elmegyek.

2022. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A férjemre, az én szüleimre bármikor rábíznám a kisfiam. Még anyósomra is, mert nagyon jól bánik vele, csak sajnos ritkábban találkozik, akkor kell egy kis idő mire feloldódik, aztán minden rendben.

A férjemben nem is kérdés, hogy megbízom! A szüleimet meg annyira imádja, hogy szinte rájuk is kihat a szepa, sír a babám, ha nem veszik fel vagy elmennek.. 😄

Már párszor megkértük a nagyszülőket, hogy vigyázzanak a fiamra pl.: egy rövidebb esküvőzés, mozi miatt.

2022. szept. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen, én. Nem is hagytam még huzamosabb ideig senkire. 16 hónapos a babám.

A férjemre merem csak bízni, de vele is max másfél órát hagyom pl.ha egyedül megyek bevásárolni, vagy elviszi sétálni.

Anyukámra és anyósomra max 10 percre merem hagyni, amíg wc-re megyek. Egyszerűen egyiket se találom alkalmasnak a feladatra: nekem és a férjemnek is "érdekes" gyerekkorunk volt.

2022. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Páromra 100%-ban rá merem bízni(Igaz múltkor mikor a fodrásznál csücsültem már 3 órája eléggé be voltam zsongva, kicsit zavart ez a helyzet, hogy szegény bírja-e, mert pont este volt, fürdetés,vacsi,alvás-fiam pedig amúgy sem egy jó alvó)


Anyumra még nem bíztam, de fél napra nem nagyon akarnám, maximum 1-2 órára, abból kiindulva, hogy nem biztos úgy kezelné a gyereket, ahogy én szeretném.(Pl. altatásnál, mivel fiam javarészt ringatva alszik, anyum szerintem erőltetné a hát simit stb. amik nálunk nem váltak be soha)


Apumra szintén valahogy így.


Fiam 18 hós múlott.

2022. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Bipoláris anyám van,nárcisztikus apám,alkoholista aposom és mindnekinekisokosabb disznarci anyósom. Barátnőm ellopták az évek során. A férjemen kívül senkire nem bízom. Majd kell idővel egy bébiszitter,szükségünk lesz rá néha. 11 hónapos kislány anyukája.
febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!