Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Virág...

Mi a véleményetek a Virág névről? Kisbaba kapná. Látom, hogy most nem túl divatos, inkább hallok Alízt, Emmát, Lilit, Borókát, Zórát, Zoét stb. Milyen a Virág, szép, elfogadható vagy esetleg egészen borzasztó?

Figyelt kérdés

2022. szept. 11. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy sima àtlagos név, nincs vele semmi gond. Nem értem, erről miért kell külön kérdést kiírni, nem kell a gyereked nevének az aktuális trendhez igazodnia, senkit nem fog érdekelni, hogy hívják.
2022. szept. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Szép név. A szomszéd kislányt is így hívják. Nagyon szép kislány, illik hozzá a név.
2022. szept. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Kedves név.
2022. szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik. Hangtanilag nem szép szó.

Ismerős kislánya Virág, mindig kiabálja neki, hogy Virukaaa! Azóta tűnt fel, hogy nekem nem tetszik ez a név.

2022. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szép név. Feltéve ha nem túl extrém hozzá a vezeteknév és nem tolják túl a szülők.

3 virágot ismetek, ezekben a formákban gáz szerintem:

Hegyi Virág

Rózsa (mint vezetéknév) Virág Ibolya

Cserepes Virág.


Oké poén, poén. De en nem értékelném, ha ilyen névvel élnék.


De egy pl Kovács Virág szép

2022. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kedves név.
2022. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szép név. A mi lányunk is egy kevésbé népszerű, régebben gyakoribb nevet kapott, most nincs benne a se a top 100-as listában, és az újhullámos nevek között sincs. Csak egy egyszerű, átlagos, nekünk gyönyörű név. Szerintem a Virág is ilyen.
2022. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szép név szerintem. Most meg akartam nézni hányadik volt tavaly a top 100-as listán, hogy mennyire gyakori, de úgy látom konkrétan nincs rajta. Ami azért durva, régebben népszerű név volt. De ez szerintem csak előny, legalább különleges, nem lesz 5 másik az oviban.
2022. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezen most utolsó én is meglepődtem, mikor áprilisba szültem a szobatársam kislánya is a Virág nevet kapta.

Én nem adnám de amúgy normális vezetéknévvel teljesen vállalható.

2022. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendben levő, kedves név, nem túl gyakori, nem lesz elcsépelt. Tényleg a vezetéknév a döntő nála, én egy Vass Virágot ismertem (két s-sel írták a nevét).
2022. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!