Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok ezt a nevet a kislányo...

Adnátok ezt a nevet a kislányotoknak?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek róla? Igazából jó ideje gondolkodom neveken és most a Kék Lagúnából Milla Jovovich ihletett meg. :)


Milla


Nektek mi a véleményetek? Adnátok, nem adnátok stb. Miért?



2022. szept. 14. 13:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
72%
Én nem adnám, mert kicsit komolytalan a hangzása, és picit rövid is szerintem. De attól is függ, hogy a vezetéknévvel mennyire passzol. 🤗
2022. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
68%
Nem adnám.
2022. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
66%
Nekem olyan semmilyen, de a Kamilla meg kifejezetten nem tetszik, így inkább ezt választanám. Nem csúnya, nem vállalhatatlan, több gyereket is ismerek ezzel a névvel, add csak nyugodtan, ha neked tetszik.
2022. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
75%
Miért kell le pontozni csak azért mert ez a véleményem? Nem a ti véleményeteket kérdezte a kérdező... Gyerekes emberek.
2022. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Derjaderja ***** válasza:
100%

Számomra ez azok közé a mai tucat divatnevek közé tartozik, amiket akkor se adnék, ha tetszik a hangzásuk.

Pl Lara, Nara, Lia stb.

Számomra, de ez egyéni, fontos, hogy milyen eredete és üzenete van egy névnek, milyen kulturális múltja, milyen áldást közvetít a gyerekre, milyen jelentést, és ugyan ezeknek is valahol biztosan van múltja és jelentése, de idehaza olyan légből kapottnak tűnnek.

2022. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
89%
A férjem első felindulásból szerette volna ezt a nevet,mert olyan cuki kislányos. Na, pont ezért nem is adtuk, megbeszéltük hogy legyen olyan név amit egy felnőtt nő is viselhet, ő meg becézheti Millának ha akarja. Pl. Kamilla, Emília. (Végül teljesen más neve lett amúgy)
2022. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nagyon tetszik. Egy jó tanács azt add neki, ami nektek tetszik. Sosem lesz olyan név ami mindenkinek tetszik, viszont nem a szomszéd Marika néni fogja felnevelni, hanem ti. Ha te ezt szeretnéd, ne érdekeljen más véleménye :)
2022. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem szép név

Amúgy pedig azt gondolom, senki véleménye ne érdekeljen. Ha nektek tetszik adjátok. Olyan nevet úgysem találsz ami mindenkinek tetszeni fog.

2022. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
84%
14# Engem is lepontoztak, pedig csak annyit írtam, hogy nem adnám. De ahogy elnézem, aki nem adná/nem tetszik, azt mind lepontozzák. Pedig ez egyedi dolog, és pont erről szólt a kérdés.
2022. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
85%
Nekem kicsit bugyuta🙈 bocsánat, én nem adnám🫤
2022. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!