Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok ezt a nevet a kislányo...

Adnátok ezt a nevet a kislányotoknak?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek róla? Igazából jó ideje gondolkodom neveken és most a Kék Lagúnából Milla Jovovich ihletett meg. :)


Milla


Nektek mi a véleményetek? Adnátok, nem adnátok stb. Miért?



2022. szept. 14. 13:13
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnám. Kicsit tényleg bugyuta, nekem a "millió" szleng formája jut eszembe róla. Meg volt a "Milla" nevű politika csoport, az "Egymillióan a sajtószabadságért".


Kamilla sokkal jobb.

2022. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
84%
El tudom képzelni, ahogy a pilla rebesgető tökély válaszolók ítélkezően lenyomják az ezt a nevet nem adó kommenteket, mondván: "Hát ez nem egy hasznos válasz".
2022. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
60%
Milaként tetszik, de a Milla nagyon rossz
2022. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

Biztos hogy nem. Nem szeretem a beceneveket, legyen komoly, normális neve a gyereknek és hívhatjátok utána angyalögyörőnek is, de ne szúrjatok ki vele.


Kamilla se tetszik, de ezerszer jobb mint a Milla.

2022. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
24%

Mi az anyámat lehet azon lepontozni,hogy nekem tetszik egy név?

Értelmi fogykos emberek vannak itt csak?

2022. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
72%
24. Azért ez a név baromi messze van a kiszúrástól. Tök oké, hogy neked nem tetszik, de nem egy Orália.
2022. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
31%
Inkább a Milát adnám (mint pl Mila Kunis) ha választanom kéne.
2022. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
26%
26os, nem kíszúrás? Aztán hallgathatja majd hogy hány millája van...szerintem ez eléggé kiszúrás kategória. Kb mint a Milli, az meg a krémtúró.
2022. szept. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
95%
28. Jaj ne csináljunk már úgy mintha nem lehetne bármelyik nevet csúfolni. Nekem volt Kamilla osztálytársam, osztályt kellett váltania mert halálra cikizték. Kamion volt a kedvenc, mert kicsit túlsúlyos volt. A kis görényeknek tök mindegy a név. A te kedvenc neveden is tudnak gúnyolódni. Na mindegy mégegyszer tök rendben van, hogy neked nem tetszik, hiszen ez volt a kérdés, csak az hogy csúfolják nem érv, mert bárkit bármivel lehet csúfolni.
2022. szept. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám, a Kamillát viszont igen.
2022. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!