Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok ilyen béna?

Csak én vagyok ilyen béna?

Figyelt kérdés

Két napja a kislányom eszméletlenül nyűgös. 4 hónapos, kb. fél órákat alszik, éjjel 3 óra volt egyhuzamban a max. Ezek között pedig úgy ordít, mint akit nyúznak. Mindent megpróbáltam, pelus csere, ringatás, kevesebb ruha, több ruha, altatás, cici, pocak torna, dologél, játék, kizökkenteni valamivel, átöltöztetni, átadni a birka türelmű apjánam, de egyszerűen semmi. Csak annyi időre csendesedik el szinte, amíg új erőre kap a síráshoz. Mintha nagyon fájna valami, valaki kínozná...

Most fogyott el minden türelmem és erőm. Az utolsó ordítást már végig bőgtem vele, most elájult megint egy kis időre.

Ilyenkor olyan sz*rul érzem magam, hogy elmondani nem tudom... az utóbbi két etetésnél 2 korty után már a cicit is elutasította a babám, ez tette fel a pontot az i-re. A férjem csak este tud kicsit segíteni, a család vidéki. Egyszerűen úgyérzem nekem ez nem megy. Megbuktam, szörnyű vagyok, nem bírom tovább... Ráadásul közben mindent kiborítok, elfelejtek, zsepit mosok a ruhák közé, a hűtő helyett a szekrénybe pakolok, elfelejtem elzárni a csapot, stb. Annyira elegem van.

Másnál is vannak ilyen időszakok, vagy tényleg nem nekem való az anyaság?


2022. szept. 14. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
hányszor alszik napközben?
2022. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Én is hasonló szituációban vagyok, nekem 2 hónapos a kislányom, most egy pár napja minden hajnalban elkezd nyűglődni (ma már 3-kor megkezdte), erre ébredek folyamatosan, nálunk is volt több ruha, vastagabb hálózsák, mert biztos fázik, nem. Akkor biztos éhes. Evett, úgy tűnt minden oké, erre megint ugyanaz. Akkor biztos puki gondok. Nem, úgy lövöldöz, mint a gépfegyver.

Tényleg nem tudom mi lett vele 2 napja, nagyon ki vagyok merülve, a ház szalad, és fogalmam sincs mi baja, mert napközben semmi... Ugyanúgy alszik, eszik. Szóval nem tudom. Most meg még a férjem se tud segíteni, mert összeszedett valamit, nem jöhet a közelébe se.

😔

2022. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk is ugyan ez van. 3 hónapos a kislányom. Mondjuk az éjszakák miatt nem panaszkodhatok (remélem az így is marad) de a nappalok szörnyűek, de az születése óta így van. Nagyon ritkán tudom úgy letenni, hogy 3 órát aludjon egyhuzamba. Nagyon sokszor képes egész nap fent lenni, és ordítani. Sokszor én is nagyon kivagyok tőle és ilyenkor szar anyának érzem magam. Azért is mert ennyire kitudok tőle akadni meg azért is mert nem tudom megoldani a problémáját, hiába csinálok sokszor bármit semmi nem jó. Ráadásul az időjárás sem kedvez. Nálunk nagyon szeles idő van és lesz is egész héten. Még múltkor mondta a védőnőnk, hogy a szeles idő puffasztja a piciket (már aki érzékeny rá) hát mi azok vagyunk, nagyon hasfájós is volt, ez a szeles idő teljesen kifordítja magából.. A babakocsiba se volt el ma, se a játszószőnyegen. Plusz lehet mozgásfejlődése van vagy növekedési ugrása, fene se tudja, de most nagyon nehéz vele
2022. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nàlunk a tejfehérje allergia miatt ordított órákig a kisfiam. Elutasította a tápszert, mert rettentően fájt tőle a pocakja, csak szopizott, de a tejem sosem volt elég. Aztán kaptunk tejfehérje mentes tápit én meg diétázni kezdtem és rendbe jött pár hét alatt, de a sírás szinte rögtön abbamaradt.
2022. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!