Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha ez a babaolaj belefoly...

Baj, ha ez a babaolaj belefolyik a punciba?

Figyelt kérdés
[link] Kamilla van benne, nem károsíthatja a hüvelyflórát? Vagy ezek az összetevők nem irritálják a szeméremajkak közti érzékeny bőrt?

2022. szept. 14. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem a hüvelyébe folyt, akkor tuti semmi baja nem lesz.
2022. szept. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, az is érdekel, ha a hüvelyt, meg az is, hogy magát az érzékeny bőrt körülötte károsíthatja-e.
2022. szept. 15. 01:13
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem, hogy FOLYIk oda? A babaolajat nem csorgatod a gyerekre, hanem egy vattapamacsra teszel picit és áttörlöd a hajlatokat. Semmi baja nem lesz tőle.
2022. szept. 15. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Sehova nem kellene kenni. Allergén cucc.
2022. szept. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy folyik oda, gondolom hogy mozog a gyerek és odakenődik. Védőnő szerint olajjal kenjük a puncirészt kívülről (nem csak a hajlatokat) és hiába kenem be vattával csak kint, később mindig találok bent is.
2022. szept. 15. 09:55
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A védőnő baromságot tanácsol. Nem kell olajozni a nemi szervét
2022. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

4# Mi az allergén benne szerinted pontosan? Teljesen természetes összetevőket tartalmaz, ritkán látni ilyen jó összetevőjű testápoló olajat.


Kérdező, a kamilla száríthatja is a bőrt, emiatt okozhat pici irritációt, ha erre érzékeny a baba. Nem lehet, hogy kicsit sokat használsz belőle, azért folyik belülre is? Én is úgy tudom, csak a hajlatokat kell kenni.

2022. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

"Teljesen természetes összetevőket tartalmaz,"

Óriási tévedés, hogy a természetes összetevők ne lehetnének allergének. A legtöbb allergén természetes.

2022. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
8# Rendben, ez igaz, de még mindig nem tudom, hogy melyik összetevője allergén szerinted. És te milyen olajat használnál helyette?
2022. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

9, elég egyértelmű, hogy a kamilla. Illatanyag szerepe miatt van a termékben.

És milyet? Semmilyet. Nincs szükség olajozásra.

De ha valamilyen érthetetlen okból kellene: hidegen sajtolt natúr mandulaolaj.

2022. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!