Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 10 hónapos babám,és 5...

Majdnem 10 hónapos babám,és 5 éves gyermek mellé baby szittert?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban vissza kell mennem dolgozni,és valószínűleg baby szittert kell a kicsi mellé napi 2 órára.

Másik pedig az,hogy 3 hét múlva lenne programunk a férjemmel,egy koncert a határon túl.

Úgy számoltuk hogy 6 óra lenne (amióta megvan a kicsi együtt nem voltunk sehol,előtte se,meg külön se)

Véleményetekre lennék kíváncsi.

Van egy ismerősöm,kedves nő, ő szokott gyerekekre vigyázni.



#10 hónapos #Baby szittert
2022. szept. 16. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon ez nem divat, szóval itt le fognak hurrogni. Úri bolondériának tartják az emberek.

Szerintem viszont nem rossz dolog. A szülőknek is fel kell néha töltődni.

A napi 2 óra viszont lehet, hogy anyagilag neked sok lesz, megéri így visszamenni?

2022. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Muszáj vissza mennem,nem M.o-n élek,itt csak 11 hónap a szülési szabadság sajnos,ha tehetném nem mennék vissza még, bölcsőde is csak 1 éves kortól van. (Szerbia)

Mások a nagyszülőkre hagyják a kicsit,nekem nincsenek szüleim, anyósomra pedig nem lehet számítani,ő éli a kis világát..

Nem dolgozik semmit, eltartja apósom (régen voltak is viták emiatt,és férjem is szegénységben nőtt fel de mindegy is)

Ma kérdezte férjem anyósom hogy esetleg vigyázna e a kicsire,és nem... De egészséges nő..

Volt hogy 2 hónapig el sem jött megnézni a gyerekeket,pedig mondtuk neki hogy nyugodtan jöhet,de nem is kereste őket (másik utcában lakik)

Akarunk megoldást találni,férjem azt mondta hogy akkor én menjek, ő pedig marad itthon,de nem akarom hogy anyósom elérje amit akar .

2022. szept. 16. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg. Ahogy az első válaszoló írta, biztos le fognak hurrogni, de neked kell jónak lenni, nem másoknak. :) A kicsi mennyire van szokva másokhoz? Mert vele viszont lehet, hogy nem lesz könnyű dolgod.
2022. szept. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod,kedves vagy.

Mindenkivel elvan egy darabig, tehát ha barátnőmmel találkozom,szinte végig nála van a kicsi. (Ő sajnos nem tud vigyázni rá) férfiaktól szokott félni,és be is akaszt néha,ezt nem tudom hová tenni.

Apósom is egy nagyon jó ember,de amint meglássa a kicsi, rögtön sírni kezd. 🙃

Nem mondanám hogy nagyon anyás, férjemmel is elvan( első, kisfiú,ő nagyon anyás volt)

2022. szept. 17. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!