Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 10 hónapos lesz....

Kislányom 10 hónapos lesz. Nagyon szépen haladtunk eddig a hozzátáplálással, mindent megevett szépen. 2 hete viszont folyamatosan sír,becsukja a száját elfordítja a fejét. Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

Nem fogzik, nem beteg, nem fáj a torka, nem érte semmi rossz evés közben, nincs szájpenésze, nem fáj a hasa

Mikor elé teszem a tányérat és meglátja már elkezd sírni, de úgy hogy nagyon potyognak a könnyei

Próbálkoztam blw-vel, de leszórja a földre, adtam kanalat a kezébe de eldobja, hagytam hogy turkáljon a kajába az sem vált be

Próbáltam vele enni, az sem jó neki .

Van hogy reggel fel 9 kor eszi a reggelit és legközelebb fel 2 kor eszik ebédet, így sem akar enni :( ha vannak köztes étkezések akkor sem akar enni :( teljesen tanácstalan vagyok



2022. szept. 19. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Valami rossz élmény érte, hiába nem tudsz róla. Más nem etette legalább egyszer?

Tedd le a kis falatkákat egy asztalra, ahol ő is eléri, időnként eszegess belőle és semmi mást ne csinálj.

2022. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs, ezen hidd el mindenki átmegy. Mi csak 13-15hós kora között váltottunk ki étkezést. Lényeg hogy legyenek, formák, színek. Nyugodtan kezd a természetes fűszereket, fokhagymát, vöröshagymát, petrezselymet,sót stb. használni. Mi is sokat szenvedtünk, mai napig le kell kötni a figyelmét evés közben, pedig másfél éves, de a fűszerek sokat segítettek. Lassan elkezdheted azt az ebédet adni amit ti is esztek. Meg fog jönni az étvágya. Túrókrém, padlizsánkrém,tonhalkrém,palacsinta, rántott cukkini,patiszon,hal, burgonya, nokedli stb. Ezek már mehetnek neki mind. Fiam imádja mindent.
2022. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már egy ideje azt eszi amit mi, csak neki van hogy picit másképp készül, igen a figyelemeltereléssel nálunk is eszik bár nem mindig, csak azthittem az nem jó, annyi mindent olvasni, ne nézzen közben mesét, ne játszon közbe stbstb

Köszönöm a segítséget, azért megnyugtató hogy másnál is van ilyen

2022. szept. 20. 06:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan nagy gond, ha közben lekötöd a figyelmét, ha úgy nekiáll enni. Annyi csak, hogy a mesét azt én is kerülöm, inkább kap egy üres flakont aminek csavargathatja a kupakját stb., addig is fejlődik a motorikus képessége. Lesz majd időszak mikor már maguk esznek evőeszközzel, akkor biztosan nem kell már terelni a figyelmüket, mert élvezni fogják, hogy maguk ehetnek.


2-es voltam

2022. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4 napja nincs sírás

Valamiért fogtam egy fémkanalat, es azzal álltam neki etetni

És nem sírt ahogy meglátta

Azóta ha nagy kanállal van etetve nem sír 😊

2022. szept. 23. 12:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Szuper, jó hír. Alakul a molekula! 😁
2022. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!