Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sima, hagyományos tetrapelenká...

Sima, hagyományos tetrapelenkát használni macerásabb, mint ezeket a mindenféle "modern moshatókat", ha már mosizni akarunk? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

2022. szept. 20. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Régen a tetra felé is ment vízzáró réteg, ami műanyag volt. A modern abban más, hogy szellőző, nem punnyad be a gyerek feneke.
2022. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát meg a hagyományos tetrapelenkát tényleg hajtogatni kell meg összecsipeszelni meg minden, a "modern mosható" meg semmivel sem bonyolultabb vagy komplexebb, mint az eldobható, csak a kuka helyett a mosógépbe dobod használat után. De amúgy sokan használnak tetrapelenkát töltetnek a modern mosikban is, szóval lehet ezt ám variálni, ha ezt szeretnéd.
2022. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
En azt hasznaltam belsonek gyapju belebujos kulsokkel, de ha csak azt teszed bele, akkor baromi gyakran kell cserelni. Max. EC-zes melle tudom elkepzelni.
2022. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
A tetrapelenka fölé ugyanúgy kell vízzáró külső pelenka, mintha mosható pelenkabetétet használnál. Csak a tetra vízfelszívása minimális a betétekhez képest.
2022. szept. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Lehet azzal is, pl. betét formára hajtva, PUL vízhatlan külsővel. Előnye, hogy gyorsan szárad. Én télen használtam 2 db-ot a gyors száradás miatt. Nyáron nem volt rá szükség. De a tetrák se egyformák, van vékonyabb, vastagabb anyagú. És valóban vannak már jobb nedvszívó képességű anyagok is.
2022. szept. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Xkko tetrát használtam, egy időben az volt a kedvenc. Gyors száradás miatt pl nyaralásra szeretik vinni az anyukák.

(Amúgy nem voltak méregdraga betétek, házilag varrt frotír-zorb volt talán a legköltségesebb, meg pár prefold)

2022. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha keveset pisil, lehet tetrával is boldogulni. Ha sokat, akkor bukta.

A legjobb minőségű is túl vastag összehajtva és keveset bír, pl: egy jó kis zorb-kender betéthez képest.

Nálunk az xkko-nál is sűrűbb szövésű aldis tetra is elbukott fél órán belül tocsogósra ázva a 4 hónapos alatt.

2022. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!