Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mmr oltas után nyirokcsomó...

Mmr oltas után nyirokcsomó duzzanat illetve étvágytalanság ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15 honapos oltást kapott kisfiam multhet hetfon aminek mar 10.napja.. nos kb 4napja a lágyéki nyirokcsomo az egyik oldalon ahova kapta az oltást a fenekebe borsoszem nagyságú meg lehet nagyobb is. Étvágytalan lett,eléggé duzzadt a mandulaja is,nem akar semmit sem enni csak tapszert. Inni iszik. Aggódom nagyon. Holnap megyek orvoshoz vele,masnak is előfordult már hogy a nyirokcsomoja bedagadt? Sajnálom szegénykémet..
2022. szept. 21. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Pont így voltunk. Oltás után egy héttel jöttek a tünetek. Egésznap ordított a fàjdalomtól, alig evett és ivott. Egész nap ölben volt és bújt.Orvossal csak telefonon beszéltem, mondta ez mind az oltás miatt lehet. Begyulladtak a mandulái. Cataflamot adtam neki napi 3x, ezt a csepegtetős gyerek változatot, amit az orvos írt fel. Más tennivalónk nem volt. 3. napra lett jobban a gyógyszer segítségével.

Jobbulást!

2022. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nektek is nagy volt a nyirokcsomo? Ha igen hol volt nagy? :( jajj megbolondulok :(
2022. szept. 21. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ágyékban, combtőnél, meg ugye a mandulák. El fog múlni. Nem könnyű tudom, én is kb. a hajamat téptem.
2022. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és mindkét oldalon vagy csak egyik oldalt? elso gyermek,tul is aggodom,de remélem nem lesz baja az oltástol...
2022. szept. 21. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Oltás után teljesen normális a nyirokcsomó duzzanat.
2022. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Melyik oldalon? Huh, jó kérdés, több mint 3 hónapja volt, de ha jól emlékszem mind a kettő oldalon ilyen volt. De tényleg pár nap és jobb lett, nem lesz gond! 😊
2022. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk több éve volt, de sose felejtem el. Nem evett gyakorlatilag semmit, és a kedélye is egészen megváltozott három-négy napra. Nyirokcsomó duzzanat is volt. Én is nagyon meg voltam ijedve, de aztán ahogy jött, el is múlt. Nálatok is így lesz, kitartás
2022. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Felelmetes komolyan :(
2022. szept. 21. 21:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!