Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet vacsira tejbegrízt adni...

Lehet vacsira tejbegrízt adni egy 6 hós babának?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Én nem adnék, se a tej, se a gríz, se a kanalas vacsora nem való még neki.


6 hósnak még anyatej vagy tápszer legyen a vacsora.

2010. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
gyerek orvos mondta h kaphat tejbegrízt csak aszt nem kérdesztem meg h mikor adjam neki
2010. szept. 26. 12:15
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Én az egy éves kislányomnak akartam venni a múltkor, de még jó, hogy megnéztem az ajánlást, miszerint 3 éves kortól! adható. Vagyis, nálunk csak ilyen kapható. Meglepődtem, én már adtam volna neki. Nektek meg inkább a tejpépet, vagy kását ajánlanám inkább vacsira.
2010. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
tejberizs? vízben szétfőzöd a rizst, tápszerrel összeturmixolod! szuper kaja, finom is és sok benne a ch, tehát laktató is :)
2010. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
házi készítésűt lehet, vízben megfőzöd, anyatejjel v. tápszerrel higítod.
2010. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Fél éve múlva gond nélkül ehet tejbegrízt.
2010. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Tejjel nem készülhet!!!!!! Rizstejjel szoktam neki csinálni, azzal lehet.
2010. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

nem a tejpépre gondolt a dokid? az olyasmi, mint a tejbegríz állagra. én este azt adok a babámnak, de picit hígabbra keverve, hogy nagy lyukú cumisüvegen keresztül ki tuda szívni.

nekünk írt a doki fel sinlacot. de a milupának is tök jó a tejpépje (tejbedarapép), recept nélkül kaphatók, csak közben nekünk kiderült, hogy lehet, hogy tejfehérje-allergiás a baba, ezért kaptuk mi a sinlacot.

2010. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vízbe főzd meg a rízst puhára majd tápszerrel vagy anyatejjel turmixold össze, tehetsz bele gyümölcsöt is úgy nagyon finom! Grízt még nem ehet..orvosom mondta! De én ezt uzsira szoktam neki adni 1/2 6-6 körül és fél 8 tápszer és alvás!
2010. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
OFF: Elmagyarázná nekem valaki, hogy miért lettek lepontozva azon válaszok, melyek nem ajánlják egy hat hós babának a grízt és a tejet? Lehet, hogy mi tévedünk, akik ezt nem tartják megfelelőnek, de akkor indokolja már meg valaki, esetleg támassza már alá tényekkel, hogy a mi elméletünk miért nem helyes?! Köszi szépen.
2010. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!