Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 37,38C hat napos baba popsijáb...

37,38C hat napos baba popsijában mérve, nem vontam le semmit. Most ez jó érték? :?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Anyuka,szerinted?!Abból 5 "tized"=36.88.De miért méregeted?Beteg?Muszáj?Csak stresszeled Magad,és Őt is.2 gyerekes anyuka
2010. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Jó. 38C felett lázas, CSAK AKKOR kell csillapítani, ADDIG NEM.
2010. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akartam csillapitani,csak tul melegnek éreztem,és hirtelen nem tudtam ez nem magasabb e egy kicsit mint kéne...
2010. szept. 26. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg. teljesen rendben van. Ha végbélben méred, 5 tizedet, ha fülben, illetve szájban akkor 3 tizedet kell levonni. Az újszülöttek testhőmérséklete még nagyon sokat ingadozik, mivel még nem alakult ki rendesen a hőháztartásuk. ezért érezted melegnek. Előfordulhat, hogy picit melege volt.
2010. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. szept. 26. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!