Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós fiú babátoknak mit...

14 hós fiú babátoknak mit vesztek ajándékba/karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na erre kiváncsi vagyok,ötletem sincs,mi is 14 hósak leszünk akkor..
2010. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem a karácsonyfa meg az ezzel járó mindenfélék elegendőek,esetleg valami apró,érdekes játék,mondjuk csilingelős,mert az passzol a karácsonyi hangulathoz.
2010. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi a kedvenc játéka? valami ahhoz hasonlót, valami jó feltűnőet,amin el tud csodálkozni (csak hogy elkapja a karácsonyi szellem) :) Esetleg korban neki való készségfejlesztő játékot,ami mellé le tudsz vele ülni akár pároddal,rokonokkal együtt. A lényeg,hogy érezze,ez egy különleges alkalom. De szerintem legalább annyira fog örülni a karácsonyfának, lakásdíszeknek.
2010. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jatekot!!!!!:D:D:D

A ruhat nem tudja ertekelni, sot meg egy nagyobb gyerek se tud ruhanak orulni es ha mar meglepit akarunk, akkor ne magunkat lepjuk meg, ruhat lehet maskor is venni.

2010. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Aminek a legjobban örülne az egy mobiltelefon,távirányító,számítógépes egér,billentyűzet,ásványvizes palack,meg jó sok vezeték:D
2010. szept. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
legutóbbi hozzászóló,ha már írsz valamit,akkor miért nem vagy képes normálisat? vezeték...
2010. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az ahelyzet,hogy az utolsó válaszoló ismeri a gyerekeket,ugyanis egy 14 hónapos gyereket ezek tudnak teljesen lenyűgözni.Hagyd csak egyedül ezekkel a dolgokkal,meglátod milyen jól feltalálja magát(te persze utána szintén,mig rájössz,hogy melyik vezeték hová is való
2010. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elnézést,valóban kissé elengedtem magam,nem tudtam h ez is baj.Természetesen nem gondoltam komolyan h ezeket kellene megvenni egy babának karácsonyra,csak mi mostanában vásároltunk be nekik egy rakatnyi játékot vagy 20 -30e Ft-ért (2 baba részére,komp,járássegítő,taxi stb.),és ők mégiscsak a 80 Ft-os ásványvizes palackkal meg a kis darab usb csatlakozóval vannak el egy hang nélkül órákig..
2010. szept. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja és én komolyan fontolgatom h beszerzek nekik játék telefont meg vmi távirányító szerűséget,mivel a tv-ét részben eláztatták nyálikóval:))
2010. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én 14 hónaposom most a bábokat,építőkockákat,egymásba rakható poharakat,montessori tornyot gyűri ezerrel..ha épp nincs kéznél dió,kupak,sárgarépa..esetleg palack,távirányító,mobil,vagy bármilyen vezeték :DD
2010. szept. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!