Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vágjam hajnyíróval a...

Hogyan vágjam hajnyíróval a 10 hós fiam haját?

Figyelt kérdés
Csak nekem nem megy?? Állandóan elhajlik a haja, hiába vizeztem be pl., egyszerúen képtelen vagyok normálisan lenyírni a haját! Ti hogyan csináljátok?
2010. szept. 26. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajnyíróval nekünk sem sikerült a kisfiam haját levágni, még túl "puha":) Majd fodrászhoz viszem, ő ollóval szépen megcsinálja.
2010. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha géppel vágod a haját,akkor azt nem kell,sőt nem is szabad vizezni,hanem szárazon kell nyírni.Pont emiatt,mert vizesen jobban összetapad,letapad,elhajlik stb.

Egy fodrász anyuka voltam :)

2010. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első alkalommal fodrásznál voltunk, a fodrász ollóval nekünk hátul nem vágta le, de hátul már nagyon hosszú a haja. Ezért próbálkoztunk a hajnyíróval itthon.
2010. szept. 26. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig ollóval vágom a kislányom haját, és teljesen bevált eddig. Persze függ attól, milyen frizit szeretnél. :)
2010. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi géppel vágjuk kisfiam haját. Az első alkalommal még nagyon puha volt, apa megfogat a haját, és úgy nyírta. Mindig egy keveset fogott meg, így nem hajolt el.
2010. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ketten kellünk hozzá, mert elfordítja a fejét a hang irányába. :(

Apa fogja a kád szélénél, én nyírom, és én is kisebb tincseket egyik kézzel "lefogok", hogy ne hajoljon el. Tényleg nem jó bevizezni.

2010. szept. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rövid frizurát szeretnénk:) ha egyszer sikerül...köszönöm a segítséget, a "lefogást" megpróbáljuk :))
2010. szept. 27. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!