Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vágjam így le a körmeit?

Hogy vágjam így le a körmeit?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3.5 hónapos,és amikor körömvágásra kerül a sor,akkor aztán eladja a házat,pedig soha nem okoztam neki sérülést,de ahogy nő egyre nehezebben tudom neki kezelni,mert folyton elrántja a kezeit és lábait.Lekerekített végű kisollónk van. Eddig beszéltem hozzá közben vagy énekeltem,zenét hallgattunk,de semmi,próbáltam akkor amikor alszik,de úgy meg felébredt,etetés után amikor nyugodt volt,de az sem volt jó,mert felzaklatta magát.Van valami tipp vagy trükk amit alkalmazni tudnék?
2011. jún. 25. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan napközben legalább 1szer, hogy édesdeden alszik- én akkor szoktam levágni a körmeit, nem ébred fel rá, kb. az elalvása után 30 perccel alussza a legmélyebb álmát. Nálunk bevált, még egyszer sem sirt közben!
2011. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én ennyi idősen még szoptatás közben vágtam neki. Mostmár hogy a szopi idő 10 percre rövidült, mostmár ébren oldom meg. Van hogy bekapcsolom neki a tv-t és közben gyorsan. Vagy apa lefoglalja és úgy.

De ha látom, hogy a babám nyugodt és higgadt és csak úgy elvan akkor gyorsan lecsapok rá. :)


Sajnos elég gyorsan nőnek a körmei 2-3 naponta kell vágni a kezén.

2011. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én rendes ollóval vágom, a lekerekítettel nem megy, életlen. A másikat megfogom, leültetem az ölembe a tv-vel szemben és amíg nézi én vágom. Volt olyan időszak, hogy egyszerre csak 3-4 körmét tudtam levágni, később folytattam...
2011. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amíg napközben tápszert kapott addig a párom etette,én vágtam a körmét,már 3x eszik szilárdat és csak úgy tudom vágni ha a párom állva az ölébe veszi.
2011. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,ki fogom próbálni,hátha vmelyik megoldás bejön.
2011. jún. 25. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:
az én fiam állandóan oda nyúlkál,egy cseppet sem fél tőle,mindig ki akarja venni a kezemből,igaz ő már 9 hónapos,de sosem félt tőle.nekem meg ez okozza a nehézséget,hogy mindig el akarja venni,igy én alvás közbe manikűr és pedikűrözök:)
2011. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vágjad neki amikor alszik. Hidd el, nem fog felébredni. Én a mai napig így csinálom. a 15 hónapos lányommal. Várok kb 15-20 percet elalvás után, aztán rajta.
2011. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en is mindig akkor csinalom mikor alszik delutan, nekem a koromcsipesz valt be
2011. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!