Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Krisztina vagy Viola hangzik...

Krisztina vagy Viola hangzik jobban?

Figyelt kérdés
Nyilván az, hogy melyik tetszik egyéni kérdés de elakadtam mert mindkettő név egyformán tetszik és nehéz dönteni. Vezetéknévhez mindkettő menne. Melyik hangzik jobban, melyiket lehet jobban becézni? Ilyesmi szempontok érdekelnének, esetleg más is ami bárkinek eszébe jut ezekről a nevekről. Köszönöm!

2022. okt. 6. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Krisztina
2022. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Krisztina. Violat 2-ot ismerek, mindketto roma, ugyhogy azt semmikepp.
2022. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Viola nagyon tetszik :)

Nalunk is eselyes ez a nev, de meg nem tudjuk, hogy kisfiunk vagy kislanyunk lesz, de jovoheten elvileg kiderul 🙈


Egyebkent en a Violat nem beceznem annyira, pontosabban nem vagyok oda a lehetosegekert, illetve nekem igy, ebben a formajaban tetszik igazan.


Ebbol a szempontbol a Krisztinat nyilvan jobban lehet becezni.

Egyebkent az en nevem se becezheto annyira, es toketelesen felnottem igy is.

Bar az egyeb, nem nevhez kotheto beveneveket, mint pl a nyuszika nem usztam meg igy se a szuleimtol..:)

2022. okt. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Krisztina jobban tetszik. A Viola sem rossz, de nem igazán lehet becézni.
2022. okt. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Krisztina tetszik jobban.
2022. okt. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a Viola pedig jobban tetszik. Esetleg Violetta is lehet. Ritka név, ritkább, mint a Krisztina, bár manapság azt se nagyon adják már gyereknek, inkább a 40-es, 50-es korosztályban van sok belőlük.
2022. okt. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a Viola most divatosabb, mint a Krisztina és könnyebb vele az élet, ha egyszer külföldiekkel dolgozna együtt
2022. okt. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Krisztinával nem lesz gond külföldön. Mindenhol ismerik, csak az írásmódja más.
2022. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem a Viola jobban tetszik. Egy Violát ismertem, őt Lolának becézték (mondjuk ez a Violából annyira nem adja magát, de hát ez van). Meg egy Violettát is ismertem, őt Vicusnak.

De a Krisztina sem rossz.

2022. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Viola régóta tetszik, a Krisztinának nem szeretem a túl kemény hangzását. Szóval Viola.
2022. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!