Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Bettina Krisztina név...

A Bettina Krisztina név egyben illik?

Figyelt kérdés
Páromnak a Bettina nekem a Krisztina név tetszik úgy döntöttünk mint a kettő nevet szeretnénk adni a kislányunknak, csak nem tudjuk illik e egymás mögött a két név.
2015. jún. 12. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem hosszú a két név egymás mögött, én rövidebb nevet

választanék a Bettina vagy a Krisztina név után, vagy fordítva

adnám. ...Krisztina Bettina.

2015. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Keresztlányom Bernadett Amanda, úgyhogy a hosszúságtól nem félek, már ovis és szépen tudja mind a két nevét. Csak, hogy illik e össz így a név. Mondjuk a Krisztina Bettina jobb lenne nekem is jobban tetszik főleg, hogy K a vezetéknév is
2015. jún. 12. 17:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Hosszú és nekem zavaró, hogy annyira összecsengenek, szóval szerintem nem illik össze.
2015. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tina-Tina. Nem illik egymáshoz. Külön külön jók.
2015. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is hosszú és nem illik össsze a kettő.
2015. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindkettő nagyon szép név! :)

Együtt kicsit sok szerintem, nem annyira a hossza miatt, inkább amiatt, hogy mind a kettő NA-ra végződik, emiatt lesz egy picit furcsa, ismétlődő hatása számomra.


Esetleg olyan formában nem tetszene, hogy Krisztina Betti vagy Bettina Kriszta?

2015. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6 éves koromban eldöntöttem, hogyha nekem lányom lesz őt Krisztinának fogják hívni, vagy párom keres más nevet vagy nem tudom mi lesz. Én is a Tina rész miatt aggódom :(
2015. jún. 12. 20:56
 8/13 anonim ***** válasza:
És még a névnapok is egymás mellett vannak :) Aug 5. Krisztina, Aug. 6 Bettina :) A Bettina név nagyon tetszik!
2015. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bettina az Erzsébet becézése, rokon és hasonló nevek az MTA szerint pl. Babett, Beáta, Beatrix, Bernadett, Betta, Berta, Brigitta, Elizabet, Izabella, Lizbett, Lizett...
2015. jún. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kicsit sok együtt a kettő, viszont illik a másik lányotok nevéhez a Bettina Krisztina, úgyhogy hajrá! :)
2015. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!